Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudjam elérni, hogy...

Hogyan tudjam elérni, hogy engem jobban szeressen az osztály?

Figyelt kérdés
Két osztály voltuk eliinte, de ossze tettek minket. Az osztályba nem kedveltek , mert nem hodoltam be nekik. És most probalnak ujbol hatalomra torni ket osztálytársam, de nem akarom. Mit tegyek, hogy engem jobban szeressenek és tiszteljenek

2017. febr. 24. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne úgy nyilatkozz erről, hogy: "nem hódoltam be", "hatalomra törni", "jobban szeressenek". Ezen a fogalmazáson én csak nevetni tudok. :D

Legyen sajáti köröd, úgyse fog mindenki szeretni vagy tisztelni.

Az írásod alapján amúgy nekem biztosan nem lennél szimpatikus.

16/L

2017. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
És miért is jobb az, ha te leszel ott a kiskirály?
2017. febr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

A zárt közösségekben az dívik,hogyha

új vagy,hogy odamész,és megkérded:

Ki érzi itt magát a legnagyobb baknak

vagy kannak? Aki jelentkezik odamész hozzá,és mondod:ezt majd meglátjuk mekkora vagy.Hol és mikor? De a szemébe nézzél.Ha tökös gyerek akkor

iskolán kívül meglapogatod,lehet aztán a legjobb barátok lesztek.A lényeg, hogy ne mutass félelmet soha,

mert akkor a lányok is rád szállnak.

2017. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Látod már volt is egy 16lány válaszoló aki kinevetett.A meghatározó embereken az osztáyában ő

sem nevet ezt nyugodtan elhiheted nekem.Minden az alá és fölérendeltség

elvén működik.Több százezer éve.

2017. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Járd a saját utadat.
2017. febr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tegyél le valamit az asztalra! Ha elég érettek, akkor értékelni fogják, hogy sikeres vagy, haladsz a céljaid felé és a közösségért is dolgozol! :) Amúgy meg, ne akarj "uralkodni".. Maradj tisztességes és normális, azzal mész a legtöbbre. Ha meg ezt leszarják, akkor hagyd őket. ;)
2017. febr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azzal a kettővel kellene haverkodnod. Mindig az erősek és népszerűekhez kell húzni.
2017. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!