Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek akar velem barátko...

Szerintetek akar velem barátkozni még?

Figyelt kérdés
Az van hogy mar 1 es fel eve jarok egy uj suliba de meg nem volt baratom mert feltem baratkozni. Es volt egy csaj aki regen tobbszor odajott egy masik csajjal baratkozni, de valahogy akkor is feltem es nem nagyon beszeltem (akkor szimpi voltam nekik). Es most rairtam (egy ket kerdest) valaszolt meg minden, de ha o nem kerdez semmit csak en akkor nem vagyok neki szimpi? Vagy mar nem akar velem baratkozni? Mostanaban amugy az iskolaba nem nagyon jon oda (mert regen sokat probalkozott) . Es csak a hazi miatt szoktam egyebkent irni neki de most nem. Nem tudom hogy kijonnek e vele mert nem nagyon hasonlitunk. De szerintetek orult h irtam vagy fura igy 1 ev utan? Bar meg ebben az evben is egyszer ketszer odajott hozzam (de csak koszont.) De azert ugy meg ossze tudnek valahogy baratkozni vele? Mar azt hiszem hogy uncsi vok meg ahh nemtom. Meg szerintetek ha megkerdeznek igy uziben hogy "leszel e a baratom" akkor az ciki vagy tul nyomulos lenne? Amugy kedvesen irta vegulis szal nem volt bunko. Kerlek segitsetek mert gyors valasz kene.. Meg holnapig van ido. Mondjuk attol felek hogy akkor hetfon fura lenne. Es ugye en nem sok onbizalommal rendelkezem szoval.. Ufye a kinezet nem szamit? Nem vok ronda az emberek szerint de sztem igen xD. De ha eddig nem azt nezte akk biztos nem. Legyszi normal valaszokat!!! Es hosszan ha lehet meg gyorsan!
2017. febr. 25. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

"Règen sokat próbálkozott "

Itt a lènyeg sokszor próbált közelebb jutni hozzád de ha te nem engedted akkor már nem is fog többet próbálkozni , nem azèrt mert nem vagy neki szimpatikus azèrt mert nem akarod magadhoz közel engedni. Nem fogja ő se a vègletekig csinálni, megpróbálta egy párszor de ha nem akkor nem .

2017. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó de én most akarom. Most úgy van hozzá bátorságom. És arra voltam kíváncsi hogy ő szeretne e még barátkozni. JÓ RÉGEN NEM ENGEDTEM MAGAMHOZ DE MOST MIÉRT NEM LEHETNE?? LOGIKAA!
2017. febr. 26. 18:51
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy meg mit mondjak neki?? Azt kérdeztem! Hogy hogy próbáljam meg ha ez a köcsőg már nem teszi?
2017. febr. 26. 18:52
 4/4 anonim válasza:
Hány évesek vagytok? Megkérdezheted, hogy van-e kedve veled lógni valamikor, gyorsétterem, mozi, akármi.
2017. nov. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!