Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik olyan, hogy barátkereső?

Létezik olyan, hogy barátkereső?

Figyelt kérdés
Sajnos pár éve Budapestre költöztem és nem nagyon ismerek itt sok embert, viszont hiányolom a társaságot, bár regisztráltam már"barátkereső" oldalra, de mindenhol a kiéhezett faszok vannak....(már bocs a kifejezésért). 3. kerületben lakom, hétköznap dolgozom, de örülnék olyan embernek, aki korombeli és el lehet járni vele, akár egy sörre vagy edzeni stb... Van párkapcsolatom, de nem mindent vele akarok csinálni, nem akarok összenőni vele. Esetleg itt van ilyen ember? 25/L

2017. márc. 2. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 2 napja költöztem Bp-re, a helyzetem hasonló. :)
2017. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Èn nem pesti vagyok sajnos hanem környèki,de nekem is hasonló problèmám van^^

Ezèrt már inkább neten próbálkozok. Barátkozni meg ilyenek.

23N

2017. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Milyen oldalakra regisztráltál? Nekem is eszembe jutott már hasonló, de még nem jutottam el odáig, hogy utánanézzek az ilyen oldalaknak. :)


Amúgy én is budapesti vagyok. 23/L

2017. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valami olyasmire regisztráltam, hogy barát.hu és ott egy férfi elküldött a fenébe, mert nem küldtem neki képet! szó szerint ezt mondta: "akkor mi a faszt keresel itt szűzku..a?" :S
2017. márc. 3. 09:20
 5/6 anonim válasza:

Szia! Én is 3.-ban lakom. Ha gondolod írj, dumáljunk, fussunk össze. :)

23N

2017. márc. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én leszek a barátod :)
2017. márc. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!