Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Érdemes lenne ráírni? :"D...

Érdemes lenne ráírni? :"D Többi lent⏬⏬⏬

Figyelt kérdés
Szóval a sztori lényegében annyiból áll hogy van egy fiúhaverom akivel úgy októberig jóba voltam,és olyas valamit írtam ami miatt legalább is gyanítom,hogy az miatt tiltott le. Csináltam most egy kamuprofilt amivel ráírnék,de nem tudom hogy mit? Ötletek? (már probálkoztam skypeon is de ott is letiltott anno 😂) és igen elszúrtam ezzel is tisztában vagyok.

2017. márc. 5. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem hagyd. Egyértelműen nem kíváncsi rád.
2017. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Én viszont kíváncsi lennék rád. Szeretnélek mélyen megismerni. Úgy 15 centi mélyen.
2017. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hatalmas poén
2017. márc. 5. 19:06
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem poén...
2017. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekled, és ezt elég nyilvánvalóvá tette.
2017. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én azért ráírnék,mert kedveltem...még is mit írhatnék? Max újra letilt,ha nem jön össze.
2017. márc. 5. 19:15
 7/11 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál, biztosan újra letilt.

Engedd el, ne alázd meg magad.

2017. márc. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Na, a tipikus "kidobják az ajtón, visszamászik az ablakon" nő. Ne legyél ilyen, csak az agyára mennél, és te sem éreznéd ettől jól magad.
2017. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kapcsolatunk jó volt szóval azt nem hinném,hogy az agyára mehettem :(
2017. márc. 5. 20:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsit nehezen értelek meg téged. Ő azért tiltott le mert nem akarja hogy felvedd vele a kapcsolatot. Ez nem egy olyan dolog amit ha te egy csellel megkerülsz minden helyrejön, itt nem technikai problémát kellene megoldani hanem lelkit, ha te ráírsz akkor ő azt a kicsi esélyedet is elcseszed :\.


Egyetlen egy dolog (szerintem) amit megpróbálhatsz hogy vársz egy kicsit még, és aztán élőben beszélsz vele. De semmiképp ne interneten, sms-ben, üzenetben ZAKLASD. Személyesen menj oda!!

2017. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!