Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a barátnőm?

Miért ilyen a barátnőm?

Figyelt kérdés

Ha megkérem segít meg minden a tanulásban, de ha pl, dolgozatot ír az egész osztály, és ha ő megkérdez tőlem valamit és én nemtudom akkor ha én is megkérdezek tőle valamit azt mondja nemtudja mert hogy én is azt mondtam, de én azért mondtam azt hogy nem tudom mert tényleg nem tudom! én segítek neki amiben tudok dolgozatkor, de ha kérdezek tőle valamit mindenre azt mondja nem tudja, aztán kiviszi a dolgozatát aztán azt mondja nekem mindent tudott :D nekem meg azt mondta amit kérdeztem tőle hogy nem tudja.

Na ezt mire véljem?


Meg amikor véletlenül elfelejtettem megcsinálni a házim egy felét, és bejött a tanár, mondtam a barátnőmnek hogyn hogy Hupsz, ezt elfelejtettem, segíts gyorsan!

aztán ugyanúgy pakolgatja a füzeteit, meg tanul tovább.

de ha ő felejti el én azért segítsek neki.


Mindent elmondok neki, a legjobb barátnőmnek tartom, És állítólag ő is engem. De ha én nem tudom, akkor már ő sem tudja, mert ha neki nem sikerül jól a dolgozata akkor nekem se sikerüljön.

Mit tanácsoltok?



2017. márc. 12. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress másik barátnőt!
2017. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy ő ilyen kis makacs és bosszúálló, ha nem bírod megszokni keress más barátnőt :/
2017. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!