Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Titeket nem zavart?

Lányok! Titeket nem zavart?

Figyelt kérdés

Akik már voltak több napos osztálykiránduláson, azoktól kérdem

Mi most megyünk először több naposra(4 nap 8.osok vagyunk)

Amikor este volt és már pizsamában vagytok, akkor hogy oldjátok meg, hogy na...tehát hogy nem ciki, hogy nincs rajratok melltartó?

Hogy 'kiáll' a melletek?


2017. márc. 14. 20:35
 1/7 A kérdező kommentje:

Nalunk a fiuk elegge...khm...perverzek, ajtocsengo, stb.

Pl. Van olyan hogy valakinek addig kell ugralnia a fiun, amig fel nem all neki

2017. márc. 14. 20:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis tarsasagban ez nem zavar senkit, bar igaz, en gimiben voltam eletemben eloszor tobbnapos osztalykirandulason, de itt a fiuk elott sem kellett szegyenkezni. Ha nagyon cikinek erezned, akkor egyszeruen vedd fel a melltartot a pizsi ala is, aztan max ha mar lefekudtetek, akkor leveszed.
2017. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi akkor vesszük le, amikor lefekszünk. De valaki inkább felvesz egy vékony pulcsit, aztán lefekvéskor azt veszi le, nem a melltartót.
2017. márc. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Érdekes,mi sose aludtunk a fiúkkal egy szobában.Mindig külön voltak a fiúk lányok.


De mikor már lefekszetek és sötét van le tudod venni,reggel meg egy pulcsit felkapsz kimész mosdóba és vissza veszed a melltartót.

2017. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Mindenkinek kiáll a melle, miért pont én aggódnék miatta? :D
2017. márc. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én az ilyet leszarom. Eszméletlen kényelmetlen melltartóban aludni, szóval tőlem mondhatna bárki bármit, én levenném. És most nem azért, de full természetes, hogy kiállnak a mellbimbók, lányok ellőtt meg így konkrétan hullára mindegy, de még fiúk előtt is és ha beszólogatnak olyanokat, akkor az az ő bajuk, te ne vedd fel.
2017. márc. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most beszeltem egy fiúval az osztályból, a legjobb fiú barátom, és mondta,hogy ne csináljam már...meg hogy ők se vesznek fel bugyit😂😂😂vagyis boxert

Úgyhogy sztem leveszem

2017. márc. 16. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!