Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ír rám mindig?

Miért ír rám mindig?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit 2 hete ismertem meg. Nagyon bírom jó fej stb. Sajnos nem tudunk személyesen találkozni mert nagyon messze lakunk egymástól, így maradt az online beszélgetés.


Nekem csak az a fura, hogy folyton ő ír rám...tehát én nem kezdeményezek soha...és nekem ez fura, de lehet csak azért mert még nem volt ilyen.

Mindig azt kérdezi mit csinálok, hogy aludtam, hogy vagyok, mik a terveim a napra.

Fiúk ti ha csináltok ilyet egy lánnyal akkor azt úgy miért?


(nekem nem jön be úgy a srác, csak simán barát)



2017. márc. 17. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
gondolom most azt várod, hogy: örülj neki, szerelmes, fontos vagy neki, és még hasonló érzelgős dolgokat írhatnék, de szerintem kár, hiszen te is nagyon jól tudod a választ, nem kell itt nyavalyogni és eljátszani a tudatlant...
2017. márc. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
En inkabb abban remenykedtem, hogy csak baratsag...en nem akarok tobbet
2017. márc. 17. 21:32
 3/9 anonim válasza:
Nem tudom miért csinálja. Ha nem találkoztatok soha személyesen vagy csak egyszer nem hiszem hogy szerelmes lenne beléd. Ha tényleg mindennap rádír és ilyeneket kérdezget elég unalmas élete lehet :D .
2017. márc. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hülye kerdes pedig egyszerű meg akar kefelni szopatni jo alaposan
2017. márc. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2.- igen erre én is gondoltam...csak munka közbe is ír....és nem hiszem hogy ott unatkozik
2017. márc. 18. 07:40
 6/9 anonim ***** válasza:

te ezek szerint sosem érdeklődsz senki hogyléte felöl?


én ugyan igy kérdezgetem a csaj ismerőseimet

2017. márc. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De szoktam érdeklölődni, de nem 2 óránként írok rá valakire hogy mit csinál, hogy van, hogy aludt, mik a tervei a napra stb
2017. márc. 19. 15:21
 8/9 anonim ***** válasza:

az elég sűrű

most vagy unatkozik vagy bejössz neki és tudni szeretné

2017. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet hogy ő ,,felvidul,, ha veled ír ezértvkezdeményez mindig ezért kérdez minden olyan kérdést ami mögött semi téma nem áll mert nemi öröm hogyha rádír és neki jo hogyha mindig tud rolad valamit és szerintem tetszel neki de az is lehet hogy még ő sem tudja mit érez (én is igy vagyok egy fiuval minig ráirok csak ugy mert örömmel tölt el hogy irok vele )
2017. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!