Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ismerkedjek meg új...

Hogyan ismerkedjek meg új lakótársaimmal?

Figyelt kérdés
Beköltözök egy apartmanba, ahol további 5 személlyel kell majd együtt élnem. Korábban laktam már ugyanitt csak másokkal, viszont rossz tapasztalataim vannak, mert ők "nem fogadtak be". Nem tudom, hogy mit csinálok rosszul, egyszerűen nem tudok normálisan ismerkedni, a csoporttársaimmal sincs semmilyen kapcsolatom, mintha taszítanám az embereket.. Tippek, hogy milyen lépéseket kellene tennem, hogy tudjak ismerkedni? Vagy valami standard stratégia ismerkedéshez?
2017. márc. 18. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hívd meg őket egy vacsorára, vagy egy délutáni süteményezésre, kávézásra.
2017. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Gáz hogy ha nem tudsz ismerkedni. Akkor soha nem is fogsz. Nem rosszindulatbol mondom, de elkellene gondolkoznod magadon.
2017. márc. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát én úgy szoktam ismerkedni, hogy ha valaki olyan dologról beszél ami érdekel, akkor visszakérdezek, próbálok bekapcsolódni, vagy csak szimplán rákérdezel valamire, és abból már el lehet indítani egy beszélgetést pl: Mit tervezel hétvégére?, Tényleg van barátod? És hogy ismerkedtetek meg?, Tudnál valami jó könyvet/filmet mondani? Én kifogytam az ötletekből., Szerinted érdemes elmenni ide?, Te mit szoktál csinálni ha unatkozol és esik az eső? Hétvégére rossz időt mond, de szeretnék valamit csinálni.

Ezekből már nagyjából az érdeklődési köreire is rájöhetsz, aztán hátha lesz valamilyen közös témátok.

2017. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!