Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan baratkozzak fiukkal?

Hogyan baratkozzak fiukkal?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok es a mostani sulimba 1 evvel ezelott jottem, nagyon visszahuzodo voltam de azota mar lettel lany barataim de fiu nem. Mindjarr gimi es segitseg kellene, hogyan oldodjak fel kozottuk es legyek veluk joban. Elozo sulimban nagyon joban voltam az osszes fiuval, hogyan legyen gimiben is igy?

2017. márc. 19. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Közös hobbik? Segíts ha kell háziban meg ilyesmi. Kínáld meg őket rágóval/akármivel. Meg gondolj vissza, hogyan barátkoztál az előző suliban a srácokkal?

Csajokkal esetleg ha mennétek moziba, hívjatok el pár srácot is.

2017. márc. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az majd magatol kialakul ne gorcsolj..fontos h olyanokkal baratkozz akik neked is szimpik!
2017. márc. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kis Sárkány69 válasza:
Szerintem elég ha odamész valakihez és beszélsz vele, vagy bejelölöf Facebookon, én sok lányal barátkoztam össze így. Vagy valószínüleg a barátnőidnek vannak fiú ismerősei, kérd meg őket hogy mutassanak be egy párnak :)
2017. márc. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!