Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik lánybarátom elköltözi...

Az egyik lánybarátom elköltözik Budapestről Győrbe, örökre, eddig 2 éve nagyon jó barátok vagyunk. Mikor majd találkozok vele utoljára amikor elcuccolnak végleg Győrbe (majd néha-néha lemegyek hozzá) vegyek neki ilyen búcsúajándékot vagy valamit?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 5. 18:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Minek? :D

Győr nincs messze, nekem innen költözött Bp-re egy lánybarátom. Vonattal másfél óra az út, gyakorlatilag havi szinten nem megterhelő látogatni

2017. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom,látogatom majd én is,csak azért így emléknek gondoltam
2017. ápr. 5. 19:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges szerintem, azzal csak drámát csinálsz. Tartsd vele a kapcsolatot, mint eddig, és ha ő is igyekszik, nem lesz itt semmi gond.
2017. ápr. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ekkora feneket keríteni az egésznek, másfél órányira lesztek egymástól, ennyit szerencsétlenebb útvonalakon még a BKV járatain is eltölt az ember, semmiség. Valami apróságot adhatsz neki, ha nagyon ragaszkodsz hozzá, de ne legyen temetésszaga a búcsúzkodásnak.
2017. ápr. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!