Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beszélgetni, ismerkedni...

Beszélgetni, ismerkedni szeretnék, de sehova nem fogadnak be! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Habár nem szoktam eljárni bulizni, mert nem az én stílusom, szeretek a környékemen lévő emberekhez csak úgy oda menni, bemutatkozni, ha úgy van beszélgetni, mert basszus, egyszer élünk.. Ennek ellenére (még az osztálytársaim sem) képesek Velem egy szót sem beszélni. Ki közösítenek, de nem tudom miért. Sokak szerint semmi baj nincs a belsőmmel, és akik ismernek, azok szerint a külsőmmel se, akik nem ismernek azok csak szimplán nem akarnak megismerni, "van elég barátom" címszóval.. Mit tehetnék? Nem fogom feladni, ez biztos, csak hosszú ideig a magány nem valami jó.. (16f)
2017. ápr. 9. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Hát ezt a módszert, hogy random módon odamész nyomulni idegen emberekhez, szerintem ne erőltesd. Elképzeltem mi lenne, ha hozzám jönnének így oda és szerintem én is csak néznék, mint Rozi a moziban, valami hátsó szándékot sejtve.

Ezt szerintem ne csináld mert baromi ijesztő.

2017. ápr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ömmm... jó, bocsi, félreérthető :D Úgy értettem, hogy ha a közösség megszokott.. például az iskola. érted? tehát hogy ha várok h csengessenek, és ott van még pl 1-2 ember, akkor oda megyek beszélgetni, meg stb, hogy ne forever alone-ba nyomjuk :D de csak úgy az utcán nem :D
2017. ápr. 9. 13:29
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Úgy tényleg nem lehet barátkozni, hogy odamész random idegenekhez az utcán/buszon/akárhol, és belefogsz egy beszélgetésbe. Ez a legtöbb embernek furcsa és talán ijesztő is lenne.


Szerintem keress valami hobbit, sportot, ahol találkozhatsz más emberekkel, vagy járj el nyelvtanfolyamra, táncra, akármire... na ott már nem furcsa, ha szóba elegyedsz valakivel, és a hasonló érdeklődésnek köszönhetően az esély is nagyobb, hogy barátsággá alakul.


Vagy ismerkedj az interneten, vannak pl. mindenféle fórumok ahol szintén a saját érdeklődési körödről beszélgethetsz másokkal, aztán ha valaki szimpi, privátban is elkezdhettek beszélni.

2017. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előző voltam, csak a válaszom után olvastam, amit utólag hozzátettél, akkor a random idegenekről szóló részt ne vedd figyelembe, bocsi. :D
2017. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké oké :D Szoktam kézilabdázni, tollasozni, és ezzel nincs is gond, mert tényleg jó, csak épp a kézi edzések későn vannak, és a tanulás miatt nem tudok ott lenni mostanság. Fórumokat már én is kerestem, de nem találtam sok mindent.. Facebookon igen, de sok a hamis felhasználó.. Meg nem igazán vesznek figyelembe, de ez már más kérdés :D
2017. ápr. 9. 13:39
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha meleg lennél ismerkednék veled.
2017. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Anotalk? :) :D

Nekem több barátom is onnan van :) ♥ és nagyon imádom őket. Már 1 éve. :) Lehetnek onnan is tartós kapcsolatok. egy próbát megért ha az előzök nem jöttek be :/ sok sikeert ☺

2017. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kauliitz válasza:
Utolsó válaszolónak igaza van!! :)
2017. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!