Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most én vagyok a dög és a gonosz?

Most én vagyok a dög és a gonosz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Amikor összevesztem hosszabb időre a legjobb barátnőmmel, akkor egy hozzám közel álló lánnyal azt beszéltem meg, hogy egy több napos kiránduláson majd vele fogok aludni egy szobában. Most szóltam a l. barátnőmnek, hogy mi a helyzet, erre megsértődött, hogy mi "miért szervezkedünk" "nem vagyok a legnagyobb barátnője ha nem alszom vele egy szobában" " ő kivel aludjon". Viszont amikor összevesztünk akkor nagyon megbántott. Aztán volt olyan helyzet is, hogy egy fiúval együtt volt...és konkrétan velem nem is törődött akkor. Kezdem azt érezni, hogy csak akkor keres ha kellek neki valamihez...De bűntudatom van. Mit tegyek, most tényleg én vagyok a rossz?

L



2017. ápr. 13. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyáltalán nem, a barátokat meg kell becsülni ő ugylátszik nem becsult meg téged viselje a következményeket. Emiatt ne legyen bűntudatod majd úgyis kibékültök, ha pedig nem akarsz nem muszáj
2017. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Egyetértek:)
2017. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ne legyen bűntudatod. Lehetnek más barátaid is,és aki ezt nem érti meg,az nem barát. Meg az sem,aki csak azért "tart maga mellett", hogyha kell valami tőled kérhessen.
2017. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2017. ápr. 18. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!