Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem beszél velem az...

Miért nem beszél velem az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a középiskolában a 9. évfolyamot és az osztályban mindenkivel jól kijövök meg beszélgetek (fiú vagyok + ő is)

De ő az egyetlen akivel egyetlen szót nem váltottam szeptember óta.Nem volt konfliktusom vele csak egyszerűen nem állunk szóba egymással.Azt gondoltam hogy idővel kialakul mert össze kell szoknia az osztálynak de vele nem sikerült.Most mit tegyek valaki pls mert ez így tök szar:/



2017. ápr. 14. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Velem sem beszélgetnél. Nem a te hibád. Nem is az enyém, vagy az övé. Ha nem volt köztetek semmi konfliktus, és nincs egyikőtöknek sem problémája a másikkal ami miatt ez lenne, akkor egyszerűen ilyen, nem is valószínű hogy ez változni fog. Ha lesz valami oka hogy beszéljetek, akkor majd beszéltek.
2017. ápr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha mindenkivel eltudsz dumálni akkor nem veled van a baj.

Valószínű ő a visszahúzódó. Próbálj dumálni vele:) Ha meg továbbra is ilyen hagyd.

2017. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
süsü
2017. jún. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!