Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek a nyomára bukkanha...

Szerintetek a nyomára bukkanhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, nem ily modón kéne, de nem tudom hogyan máshogy.Még 2013 tájékán megismertem itt egy kedves embert, akivel beszélgettünk, de egy idő után megszakadt a kapcsolat, mert én buta, hagytam, pedig nagyon jól eltudtunk csevegni és egy jó ideje hiányzik már. Próbáltam megtalálni, de nem sikerült. Ha jól emlékszem, Krisztiánnak hívják az illetőt, ugyhogy ha pont olvassa ezt és magára ismer, jelentkezzen, mert nagyon kíváncsi vagyok mi van vele. Vagy ez egy felesleges próbálkozás, és ugysem találom így meg? :(
2017. ápr. 19. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ejha ,jó sok információt sikerült megosztanod róla,ill. magadról ami segítséget nyújthat a nagy találkozásban.

KRISZTIÁÁÁÁÁÁÁÁN!!!!Merre bujkálol cukorborsó?

2017. ápr. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Némi iróniát érzek. De jogos, tényleg elég gyér infó, de régen volt és az én eszem meg igen rövidke, és sajnos csak erre az infóra emlékszem....:/
2017. ápr. 19. 20:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Hú ,hát akkor nem lehettek valami mélyenszántó nagy lelkületű beszélgetések.

Bakker télleg valami gáz lehet akkor a humorommal ha sokan nem veszik :D

2017. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem így hívnak, de miről beszélgettünk? A felhasználónevem tudod?
2017. ápr. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra még emlékszem, hogy szeretett rajzolni és egy fiatalember volt, és amikor megkérdezte, hogy mi a kedvenc zeneszámom, megmutattam neki az Edguy Save Me c. számát és meglepő módon neki is tetszett a ratyi ízlésem ellenére :DD de többet tényleg nem tudok sajnos :(
2017. ápr. 19. 20:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, és hogy éppen akkor kórházban voltam, és a kórházi koszt gyenge minőségéről is szó volt, amikor próbáltam kitalálni, hogy az ebéd rántott hal, rántott karfiol, vagy valami más.. de csak ilyen marhaságok jutnak eszembe sajnos :(
2017. ápr. 19. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!