Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért dobott el a legjobb...

Miért dobott el a legjobb barátom egy csajért?

Figyelt kérdés
A legjobb barátomat már 5 éves korom óta ismerem napi szinten,mindig minden hülyeségbe benne voltunk együtt,ha valami bajba keveredtem rá számíthattam mindig akár hajnali 4 kor is felkelt és kijött hozzám még ha csak szomorú voltam akkor is mindig meghalgatott és együtt próbáltunk megoldást találni a problémámra.És ez oda vissza működött ,jobban ismerem mint a vérszerinti testvéreimet , a szüleim annyira szeretik mintha a gyerekük lenne.Majd egyszer csak jött egy csaj az életében és vége lett a tesvériségnek többé már nem számíthatok rá mindig a csaj az első állandóan én megértem ,h nagyon jól elvannak és éldegélnek közös jövőt terveznek de úgy látszik ,h én ebbe már nem férek bele manapság csoda ha 2-3 havonta egyszer össze futok vel és már privát széra sincs folyton a csajjal van mint akik össze nőttek pedig már 3-4 éve együtt vannak,számomra már közömbös lett és már nem tekintek rá úgy mint régen a testvéremként szerettem.Én meleg vagyok és ő volt az egyetlen akinek ezt elmondtam amikor én össze jöttem egy férfival mindig nagyon ügyeltem arra ,h ne hanyagoljam őt ,de ezekszerint én sosem voltam számára olyan fontos,ha valahova elakarom hívni folyton azzal jön ,h megbeszéli elöbb a csajjal a tököm ki van már vele ,h nem birok vele 4 szemközt beszélni és folyton minden a csajától függ jaj úgy elmennék veled csak a csajom most így meg úgy van meg durci lesz ha elmegyek meg ilyenek.Nagyon más világ vagyok a barátnőjéhez képest és inkább csak felszínesen tudok a csajával beszélgetni és nem igazán kedvel halottam a hátam mögött,nem utál ,de nem szereti ahogy élek ezt most nem részletezném.Hihetetlen számomra ,h ezért a csajért így eldobott oké ő hetero én nem tudom megadni neki a puncit ,de nehogy már egy 3 éves kapcsolat miatt eldobjon egy 15-20 eveset azért mert nincs puncim lelkileg személyiségileg sokkal jobban ismerem mint ez a hulye pitsa.olyan is volt ,h kijött hozzám haverom és a csaj vagy 3-4 felhívta ,h na mit csinálunk?:/ Szerintem sajnos sokmindent elmondott a barátom neki még azt is ,h meleg vagyok pedig a lelkére kötöttem ,h soha senkinek ne mondja el ,de a multkorában célozgatott rá a csaja.Nem tudom sose gondoltam volna ,h ekkora papucs lesz a barátomból,illetve lehet ,h a barátnője féltékeny rám.Minden barátság a homályba vész idővel?
2017. máj. 24. 20:21
 1/9 anonim válasza:
44%
Ha a csajjal vége lesz, visszafog menni hozzád kuncsorogni, jó tapasztalat.
2017. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Ramone ***** válasza:
10%

Mèrlegelj kicsit: az a fontos akivel ökörködsz vagy az akivel mehet szintén hülyülni de utána még le is sz*p? :D

Neked is el kell fogadnod hogy attól még barátok vagytok hogy neki sikerült puncit szereznie

Ettől lesz erős egy barátság... Amúgy meg ne görcsölj ezen mert még rengeteg őribari vár a világon :)

2017. máj. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%
Ez egy nagyon gyakori jelenség, barátod egy idióta. Belőle lesz az a fajta ember, akinek nem lesznek barátai felnőtt korára.
2017. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos tényleg gyakran előfordul az barátok között, amiről írsz. Nekem is volt ilyen barátom, miután összejött a barátnőjével nagyon sokat romlott a viszonyunk. Szerintem gondold át te is, ahogyan előttem is írták, hogy egy igazi barát vajon hanyagolna e téged ilyen szinten. Szerintem te is tudod a választ. Biztos rossz neked, meg fáj, de jobb ezt magadban minél előbb tudatosítani.
2017. máj. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ramone te valamit félre néztél mi nem csak ökörködtünk a tűzbe tettem érte a kezem nem egyszer ,de inább nem részletezem ,h miket megtettem érte és milyen áldozatokat hoztam azért ,hneki jó legyen,de ez kölcsönös volt.
2017. máj. 24. 20:33
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Így szokott ez lenni.


Ettől még barátok vagytok, csak már nem olyan szoros a kapcsolat. Előbb-utóbb elmúlik nála a szerelem (mint mindenkinél), és akkor újra közelebb kerülhettek egymáshoz, amit mindenképp javaslok! Nem szabad ezért haragudni rá! Pláne nem egy életen keresztül...

2017. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez így szokott lenni, az embereknek a párjuk, a társuk a legfontosabb, akivel az életüket megosztják, mindenki más utána jön.

Nem tudom, neked eddig milyen kapcsolataid voltak, de ha majd találsz egy olyan embert, akivel az egész életedet képzeled el, meg fogod érteni.

2017. máj. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne akard kisajátítani. Az látszik az írásodból, hogy te többet gondolsz a barátságotokról, mint ő, mélyebb dolgokat látsz bele, amit ő egyáltalán nem. Pl. te amolyan "kapcsolatként" élted át a barátságotokat, ami ne haragudj, de a férfiak között nincsen.


Férfi-férfi barátságban el tudja fogadni az egyik, ha a másik becsajozik, és kevesebb időt szakít rá. Mert mindketten tudják a másikról, hogy ha jön a nő, akkor a nő lesz előrébb. És nincs ebből baj, mert a barát a legjobbat akarja a barátjának. De te ezt nem tudod megérteni, mert számodra a szerelmi kapcsolat is férfi-férfi között van, a barátod számára viszont nem. Neki a szerelmi kapcsolat (ami erősebb, mint a baráti kapcsolat), az egy lánnyal van, azaz te a külső köreibe kerültél... Neki a legfontosabb, legmeghittebb kapcsolat a barátnőjével van, és már nem veled. Ez van, a hetero férfiaknál így működik ez.


Meg amúgy van egy pszichológiai része is a dolgoknak. Az ember ugyanis tini korában a barátaival van a legjobb viszonyban, tini korban köttetnek a "barátod vagyok utolsó csepp véremig" barátságok, ilyen idős korban a gyerekek nagyon mély kapcsolatot alakítanak ki egymás között (fiú fiúval, lány a lánnyal). Ez a legjobb barátságok időszaka.


Viszont 18-20 éves kor után felbomlanak ezek a barátságok, és minden ember a saját életével kezd el törődni, és a privát szfáráján kívül kerülnek az azonos nemű barátok. Jó, leülnek hétvégén sörözni, és vannak ilyen dolgok, de a legintimebb kapcsolatokat már a párjával fogja kialakítani az ember. Ez van, ezt is látnod kell...


Most komolyan elvárnád a barátodtól, hogy 20 körüli fejjel (arra tippelek valamiért, hogy kb. ennyi idősek lehettek) még mindig átmenjen hajnalban hozzátok lelkizni? Nem 13 évesek vagytok már! Ha belegondolsz, be kell látnod, hogy életképtelen ez az egész így, és nem lehet minden olyan mint régen, mert egyszerűen a barátod kinőtt belőle.

2017. máj. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként meg nagyon nem volt szimpatikus, hogy a barátnőjét szidod ("miért ilyenekkel foglalkozik és velem bezzeg nem" című hisztis, féltékeny szöveg), ez egyszerű gyerekes féltékenység a részedről, és lehet ám, hogy erre ráérzett a barátod, és ezért is kerül. Ebbe nem gondoltál még bele?


A csaj csak neked unszimpatikus, mert irigy vagy rá (valljuk be), de ha a barátod ezt megérzi, akkor ha választania kell, akkor a csajt fogja választani, mint ahogy az be is igazolódott. És természetes is, hogy őt választotta, hasonló esetben én is megharagudnék rád, mert ahelyett, hogy igaz barátként örülnél az örömömnek, hogy van barátnőm, még a lányt kezded el szidni... Én sem foglalkoznék veled többet, és önzőnek gondolnálak.

2017. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!