Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire megbízható a 15...

Mennyire megbízható a 15 napos időjárás?

Figyelt kérdés
17-én találkoznék a barátommal és sajnos nagyon hideget ír pedig már úgy elterveztem mit veszek fel. Szerintetek nagyon megbízható a 15 napos időjárás?
2017. jún. 8. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Az esőzéseket és csapadékot leszámítva a hőmérsékletben nem szoktak azért akkorát tévedni...
2017. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
3-4 napnál tovább már nem megbízható.
2017. jún. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogyha esik vigyél ernyőt, esőköpenyt, íróvesszőt. Mehettek egy cukrászdába, este hétig nem lesz zárva. Barátoddal mozizhattok, egy-két filmre ott maradtok, aztán mire vége lesz, nem lesz már kint égi nesz. Elmúlik a vihar gyorsan, hideg sem lesz, már egyszer mondtam, mehettek majd hegyet mászni, harminc fokban korcsolyázni. Sose higgy az időjósnak, azt tudja csak mi lesz holnap, nem tudja, hogy mi lesz akkor, addig is még sokat alszol.
2017. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!