Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ugy van hogy öten vagyunk...

Ugy van hogy öten vagyunk ilyen jo baratok, mindenhova egyutt megyunk, de van kozottuk 2 akik bff, es akkor vagyunk meg 3, ha valahova parban kell menjunk akkor en mindig kimaradok es altalaban egy masik baratnommel vagyok par. Mi legyen?

Figyelt kérdés
A masik baratnom akivel altalaban par vagyok,nm is olyan regen velunk volt ,de o se erezte jol magat es hat neha nekunk is rossz kedvunk lett tole,talan most irantan is ezt ereznek?Ugy erzem neha hogy kikozositenek mert ha parba megyunk mindig kimaradok.Mikor tul sokat voltam az egyik lannyal harmunk kozul akkor a 3.lany feltekeny lett,lehet ok is bff ,de nem mondjak ki

#barátság #paratlan szamu tagbol allo baratsag
2017. jún. 14. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Öten, elárulom, valaki mindig kimarad, pont ezért.
2017. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ezért sehol nem vagyok sem harmadik,sem ötödik!


Legjobb barátnőm van, csak úgy vagyok vele hajlandó elmenni ha jönnek barátai,hogy minimum 2 jön,hogy úgy mond párban legyünk. Ha csak 3-an lennénk nem megyek.


Túl sok kellemetlen élményem volt így.Elég volt.


Páratlan számú baráti társaságban sajnos ez előfordul. Főleg ha téged mindig kihagynak a másik 4 lány meg találkozgat külön.

2017. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt nm tudom hogy talakozgatnak kulon,de pl.volt egyszer hogy valakik kellett menjenek viragaert es valakik pedig madzagert,s akkor ok 4 mentek viragert es engem otthagytam masokkal.Csak sajnos nekem nincs legjobb baratnom...
2017. jún. 16. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!