Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan engedjek el egy fontos...

Hogyan engedjek el egy fontos barátságot?

Figyelt kérdés
4 éves mély kapcsolatnak indult barátságról kiderült számomra, hogy hosszú ideje csak egy oldalú (én hozok áldozatokat, szinte csak én nyitok a másik felé), és nem őszinte már az egész. Nagyon fáj belegondolni, hogy jobb ha vége. A szimpla elhidegülés és nemtörődömség vezetett idáig (nyilván inkább a másik fél részéről). Belefáradtam abba, hogy a barátság megmentésén csak én töröm magam. Meghoztam a döntést, hogy végleg elengedem a kapcsolatot. Csak nagyon nehéz, rengeteg dolog köt és visszahúz Őhozzá. Mi segít ilyenkor? Hogyan kommunikáljam le vele? Félek az utánamaradó űrtől, de el kell engednem, nem akarok benne rekedni..19L

2017. jún. 17. 21:16
 1/2 Benedek1100 válasza:

Hát az biztos hogy el kell engedned mert szerintem (ahogy leirtad )ez már nem is nevezhető barátságnak.Őszintén, szemtől szembe mond neki semiképpen sem máshogy határozottan

Amugy ez az egész mit takar hogy nemtőrődömség? mert nekem van egy baratom ekit nagyon nagyon birok meg ő is engem de ettől függetlenül nembeszélünk valami sokat.

2017. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tudooom mindenki a beszélgetéssel jön, de tényleg van haszna. Szóval leültök és elmondod neki a problémát, csak őszintén, aztán majd kiderül mennyi érdeklődést tanusít a problem iránt. Mert ha nem mozgatja meg túlzottan a dolog, akkor tényleg kár fáradozni, egy barátság két emberről szól, te pedig ebből nemkapod vissza a belefektetett energiát. :T
2017. jún. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!