Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem számíthatok a baratnomre?

Nem számíthatok a baratnomre?

Figyelt kérdés

Meg 3.ban jóban lettem egy lánnyal és állítólag rossz hatással volt ram. Ezért az osztályban új baratoim lettek de az én hibambol velük osszevesztem ezért újra a régi baratnomhoz fordultam. Az előző lányokkal már azóta kibekultem viszont az egyik közülük nagyon fura.. úgy értem hogy túl nagyképű. Ő megmondta nekem hogy megint rossz hatással van ram a régi barátnőm. Én nem érzem annyira jol ezzel a lánnyal magam de mivel hogy a másik lányokat mindennek elhordtam előttük, kétszínűnek fognak tartani ha újra velük leszek. mit tegyek? Most megyünk 7.be.

12/L Nyíregyháza



2017. jún. 19. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

1.Fogalmazz érthetően.Értem én,hogy nem akarsz neveket írni,de honnan a tudjam,hogy te épp melyikre gondolsz.

2.Ilyen viselkedéssel (már amit érteni lehet ez a szöveg alatt) már kétszínűnek számítasz

3.A kérdésed és a magyarázatod egyáltalán nem egészítik ki egymást

4.Miért mi mondjuk meg,hogy kire számíthatsz kire nem?Nem ismerjük sem őt sem téged,sem a többi barátnődet.

2017. jún. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*gondolsz?
2017. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha értelmes választ akarsz, jobban kéne fogalmaznod. Mi volt az oka annak,hogy állítólag rossz hatással voltál arra a barátnődre? Ha le sem írod mi volt az ok, senki sem tud segíteni. A másik az, hülyeség volt lehordani bárkit is, minden ember hibázik. Senki sem lehet tökéletes. Alig lehet érteni amit írsz. Így nem lehet segíteni.
2017. jún. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*volt rád az a barátnőd...elírtam mert félre olvastam mivel össze-vissza fogalmaztál
2017. jún. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!