Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Dávid vagyok .Az a probléma állfent nálam hogy egyik pillanatról a másikra a barátaim elfordúltak tőlem .És csak egy pár igazi barátom maradtt melletem.Ennek van oka is elméletileg .Diohéjba annyi hogy szakitottam a barátnőmmel (háttérinfó:Ameddig nem ismertem meg a lányt addig nem igen voltak barátaim.És az ő baráti kőrébe sikerűltt beileszkednem ,de a szakitás után mindennek elhórdott és ezért mindenki megutáltt.És nincs mitt tenni aligmaradtak barátaim így nyárra :(.És azt szeretném kérdezni hogy hogy tudom vissza szerezni a barátaim hogy a volt barátnőm ne hülyics őket.Esettleg beszéljek az összesel személyesen vagy mi?Mert akkor megtudnám mutattni hogy miket írtt nekem.És akkor elhinnék hogy igazából nem úgy van a sztori ahogy ő mondta.A válaszokatt előre is köszönöm!Kérlek hogy ilyen utálkozó kommentekett ne.Tudom nem ide kellene ki írnom de nincs senki aki tudna segíteni és szeretném meghallgatni hogy valakinek is van ilyen baja vagy tanácsot tudna adni valaki hogy mittegyek mert már nem tudom mit csináljak :(.Köszönöm hogy elólvastad. További szép napott!Üdv

#barátok visszaszerzése
2017. jún. 27. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Járj el nyelvtanórára, ott sok kedves emberrel találkozhatsz! 😊👌
2017. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez van. Játssz ezekkel a lapokkal ;)
2017. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
50%
Te magad írtad le a kérdésedre a választ.Azért fordultak el tőled mert a barátnődön keresztül ismerted meg őket! Tehát barátnődet valószínű többre tartják, mert az ő baráti köre ahova téged csak beszervezett! (ami azt jelenti,hogy csak a csaj miatt barátkoztak veled).Ezzel nem tudsz mit tenni! Azokat az embereket el kell felejteni egy életre! Ez ezzel jár sajnos.Ha ezt nem veszed tudomásul azzal csak magadat fogod kínozni!
2017. jún. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!