Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan vagyok mint a foszereplo...

Olyan vagyok mint a foszereplo lany a "beszelj" cimu filmbol. Hogy valtozztassak rajta?

Figyelt kérdés

Nem. Nem eroszakoltak meg, ugy ertem h ugyan olyan csondes es magamnak valo vagyok. Barataim nem igen vannak. Sokszor gyerekesnek neznek pedig semmilyen okot nem adok ra csak egyszeruen nem jarok bulikba es nem dohanyzok. Nem talaltam olyan embert akivel jol kijonnek. Altalaban itthon vagyok mikor nem suliban es rajzolgatok. Egyebkent muveszeti suliba jarok. Hogy legyenek barataim? Apum azt mondta h o is ugyan ilyen volt es ha egyetemre megyek meg utana elkezden a felnott eletet ez jobb lesz es meg fog valtozni. Ez igaz? De megis mitol es hogyan valtozna meg?

17l



2017. jún. 29. 12:58
 1/7 anonim válasza:
Ha csinos vagy, akkor lesz fiúd. Ha nem, akkor járj vallási közösségekbe.
2017. jún. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolom magam csunyanak. Es apum baratai is csak pozitiv megjegyzeseket mondanak neki rolam. Vallasi kozossegbe nem szeretnek jarni. Ateista vagyok.
2017. jún. 29. 13:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is azt mondták, hogy egyetemen / Pesten majd jobb lesz. Utána meg hogy majd a munkahelyen jobb lesz.

Nem lett.

Ami persze nem jelenti azt, hogy neked ne lehetne nagyobb szerencséd.

26N

2017. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól változna meg mert akarod. Csak rajtad múlik. Mikor egyetemre mész tiszta lappal kezdhet, olyan emberek közé fogsz kerülni akik nem ismernek. Nem fognak beskatulyázni és csak rajtad múlik mit kezdesz ezzel a szabadsággal. Ez elhatározás kérdése és a fejedben dől el, hogyaz fogod folytatni az életed . Véleményem szerint könnyebb úgy új arcot mutatni, ha nincs meg az emberekben az előítélet,h eddig milyen is voltál.
2017. jún. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De en nem szeretnek ehez megvaltozni. Csak olyan embereket talalni akik hasonlitanak ram. Csak nem sikerult eddig. Akik voltak barataim csak latszatt volt ahogy ugy hozta a helyzet maris lettek uj barataik.
2017. jún. 29. 13:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Az is nehezit a helyzeten h anyum az ellen tetem. Volt mar h felhivtam valamelyik osztalytarsam anyum kb 3 perc alatt osszebaratkozott vele persze a lany is. En meg nem tudok hozza szolni a beszelgeteshez mert ketten jol elvannak. Sokszor anyum miatt jottek fel barataim.
2017. jún. 29. 13:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Az nem baj, néha a kevesebb több.


Majd emlékezz mielőtt szakítotok és tegyél meg mindent, hogy elviselhető legyél

2017. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!