Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy helyre...

Mit tegyek, hogy helyre álljon a barátságunk? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm 20 évesen megismert egy srácot (eddig nem volt tartós kapcsolata). 2 és fél hét után lefeküdtek, a lánynak ez volt az első és hát nem volt egy jó élmény... Előtte próbáltam utalni rá, hogy lehet, hogy ez így elsőre korai lenne, tekintve hogy nem ismeri még a srácot és egyre több olyan dolog derült ki róla, amit első ránézésre nem tudtam volna elképzelni. A bnőm is mindig mondta, hogy fontos számára, hogy kivel, hogyan, mikor, ezért is lepődtem meg nagyon, hiszen ilyen alapon felesleges volt idáig várni. Aznap amikorra betervezék, közölte, hogy a fiú már nagyon szenved, őt pedig nem érdekli mások véleménye, és megtették.

Baromi rosszul esett, amit mondott, nem találok rá logikus magyarázatot, hogy ezt miért így kellett...látni se akarom.

Szerintetek mondjam el ezt neki őszintn vagy már mindegy?

Köszi a válaszokat!


2017. júl. 1. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igazából neked ehhez semmi közöd. Mindenki azt csinál, akkor és akivel, amit csak akar. Ha össze akarsz vele veszni, akkor mondd csak el neki nyugodtan a véleményed.

Ettől függetlenül egyébként teljesen egyetértek az álláspontoddal, nehogy félreértés legyen belőle. Én is hasonló elveket vallok és nagyon remélem, hogy nem lesz semmi hasonló botlásom. Amúgy meg nem is értem a baratnődet. 20 évesen lehetne annyi esze, hogy ha a srác már nem bírja, akkor ez nagyon kamu dolog. Ugyanis, ha tényleg komolyan gondolja, akkor megvárja ameddig a barátnőd is készen áll egy magasabb szintre lépni a kapcsolatukat illetően.

2017. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
féltékeny vagy, az ő rossz döntése,lehet hogy annyira nem is érdekelte mint ahogy mondta, mikor kivel ez jellemző a mai lányokra.
2017. júl. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most végülis az a baj,hogy a barátnőd úgy feküdt le 2 és fél hét után egy sráccal,hogy neked nem tetszett a dolog?Megértem,ha rosszul esett,ha csak úgy a fejedhez vágta,hogy nem érdekli más véleménye,de nem azért romlott meg a barátságotok,mert ő lefeküdt a pasijával.Lehet ő úgy érezte,hogy ez az a fiú akivel megkell tennie vagy csak nem akart tovább várni.Ha igazán jó barátnők vagytok,akkor elfogadod a döntését,ha nem értesz egyet vele azt is elmondhatod,de nem haragudhatsz rá azért,mert lefeküdt valakivel.Meg,ha tudod,hogy nem volt jó élmény neki,akkor gondolom azóta már beszéltél vele így már izé lenne azt mondani,hogy látni se akarod.
2017. júl. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!