Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert van az, hogy mindig...

Miert van az, hogy mindig mindenert en sz#pok?

Figyelt kérdés

2017. júl. 10. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert aki nem tanul meg nyalni az előbb utóbb szopni fog.
2017. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Foleg amikor bekamuzzak hogy barmi baj van engem keress nyugodtan csajszi, aztan amikor tenyleg baj lenne es keresem akkor mar nem tud segiteni. bocs dogoljek meg:D
2017. júl. 10. 22:17
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja hogy csaj lány vagy? igen, főleg lányoknak könnyen nekiállnak igérgetni eljátszva a rendes fiút, remélve hogy úgyse lesz semmi baj és nem fogod majd őket szavukon. aztán bajban kiderül hogy ki a barátod...
2017. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csaj lány...:D lány*
2017. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hat ez van..biztos raszolgaltam..en barmi van ott voltam aztan az osszesrol kiderul h hazug g#cik:)) de semmi baj..
2017. júl. 10. 22:33
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne hidd, hogy csak hízelegni akarok neked, de ha tényleg úgy van ahogy mondod és te ott voltál nekik amikor kellett ők meg így hálálják meg, akkor jó nagy szemetek és inkább olyan barátokat keress, akik közelebb állnak hozzád értelmi szintben, akik korrektebben viselkednek
2017. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Keressek baratokat?Nekem elegem van beloluk
2017. júl. 10. 22:39
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert rajtad látszik, hogy képes vagy elnyelni a sok feszkót.

Válts környezetet!

2017. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!