Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom mit tegyek!?

Nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés
Az történt hogy január környékén megismertem egy srácot a legjobb barátnőmön keresztül és azóta nagyon jóba lettünk. Mivel ő messze lakik (mi Veszprémben ő meg Szombathelyen) ezért nincs alkalmunk találkozni, de augusztusra megbeszéltünk egy talit. Viszont én összevesztem az állítólagos legjobb barátnőmmel nem tudom hogy mit csináljak, a csajból kinézem hogy lemondja , de egyedül meg nem akarok talizni a sráccal mert hát na. Ti mit tennétek a helyzetemben?
2017. júl. 19. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Amennyiben tetszik neked a srác, akkor minek oda egy kerítő? Fuck Logic....

Ha tetszik, akkor menj el egyedül ennyire egyszerű.

2017. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Akkor mondd le a találkát, mert hát egyedül találkozni az túl .. normális lenne? Inkább játszd el a félénk kislányt aki nem mer egyedül találkozni egy fiúval.

A helyedben bebújnék a szobámba, és bőgnék amiért nincs senkim, de persze nem is mernék tenni semmit annak érdekében hogy hátha egy fiúval jól összehaverkodnék és lenne valami.

A srácnak tudnia kéne milyen lány is vagy te, mert én otthagynálak egyből az biztos..

2017. júl. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

én sem értem a hasonlóakat. én pont az az ember vagyok, akinek soha nem lenne a távolság gond...néhány éve érdekes módon tudtam úgy lány barátokat szerezni, hogy elmentem az ország másik végébe, rendszeresen...most odáig nem jutok el, hogy az első találkozó meglegyen, mert hát jajj, kitudja milyen vagyok, meg hát ő egyedül nem is merne odamenni, mi van, ha elfogy a téma?


mért mi lenne, ha ott van a barátnőd, és elfogy a téma? odafordulsz barátnődhöz, és a srácot meg leszarod?


hát mind1. én is azt tanácsolom, mint a 2-es. akkor zárkózz magadba, és ne nyiss senki felé...

2017. júl. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

az olyan csajoktól eleve kiver a hideg, akik csak barátnővel, csoportban képesek "közlekedni".

minek a barátnőd mint egy kolonc?

függetlenül attól, hogy mit akarsz a sráctól.

ha nem vagy elég érett ahhoz hogy egyedül is találkozz vele és eltöltsetek egy fél napot, akkor szerintem inkább hanyagold a dolgot.

2017. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tetszik a srac egyaltalan , es annyira mi nem ismerjuk egymast ezert parazok picit. De lehet igazatok van es nem kell bezarkoznom:D
2017. júl. 19. 23:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tetszik, és nem is ismered, de azóta nagyon jóba lettetek. Annyira, hogy vágysz arra, hogy találkozz vele de nem annyira, hogy egyedül elmenj, "mert hát na"

Hány éves vagy? 12?

2017. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!