Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen programot csináljak a...

Milyen programot csináljak a nyár hátralévő részében?

Figyelt kérdés

Nyugdíjas vagyok egy kis faluban. Nyáron minden barátnőm unokázik, nem érnek rá semmire. Az év többi részében van programunk.

Kölcsön kérnék nyárra én is egy unokát, de nincs kitől.



2017. júl. 22. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
olvasgasson, nézzen filmeket, sorozatokat, sportoljon, próbáljon ki újféle ételeket főzni/sütni, tanuljon meg valami új dolgot. :)
2017. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk menjen a kertbe dolgozni vagy valahova segíteni. Erdélyi nagyapám néptáncos volt, de nyáron szinte még mindig csak ahhoz ért.

Esetleg nézzen valami vicceset. Ha van wifi mag tablet, akkor ezt csinálhatja mások társaságának a közelében is.

2017. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valamilyen állata, kutya vagy cica, foglalkozzon azzal, olvasson, vagy akár írjon egy könyvet. Korán reggel vagy késő este jókat lehet sétálni a szabadban, napközben egy medence lehet életmentő.
2017. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!! Macskákat, kutyákat már elkényeztettem, keresztrejtvényeket fejtek,és már a régi újságokat is elolvastam.

Új recepteket próbáltam, férjem szerint nem kellene tovább kísérleteznem. Hiába, nem vevő az új dolgokra..:)

Oscar díjas filmeket nézek, már majdnem végeztem a listával. Gondoltam, némi kultúrát csempészek az életembe.

(Mik nem kaptak díjat!! :()

2017. júl. 22. 11:18
 5/6 anonim ***** válasza:
AZ oscar díj csalóka. Legalábbis a 2000 utáni filmek nagy része úgy kapott oscart, hogy nem feltétlenül érdemelte volna meg. Az oscar díjátadó átalakult egyfajta politikai kurzussá, ahol az aktuális trendek alapján osztják ki a díjakat . /pl volt egy olyan év, ahol csak olyan filmek kaptak, ahol fekete volt a rendező/színész... /
2017. júl. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kedves 5. hozzászóló!


Gondoltam, lesz új kedvencem közülük, de maradtam a régi filmemnél. A napfény íze,Szabó István rendezésében.

2017. júl. 22. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!