Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen haja van a haverotoknak?

Milyen haja van a haverotoknak?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, aki elég sokat problémázik a haján.

Egyszer majd egy évig növesztette, aztán így vágatta - úgy vágatta, de kb minden második napon mutatott/mondott hajstílust, hogy milyet szeretne.


Nyáron kb egyszer láttam (meg persze szelfiken), éppen beszélgetünk Facebookon és kábé kicsit bedurcizott azon, hogy nem emlékszem milyen haja van (most le van vágatva, de ezelőtt meg sokáig hosszú volt).

Érzem, hogy oda fog kijutni ez a dolog, hogy nem is figyelek rá (mintha a csajom lenne... lol).


A vicc az, hogy én még a saját anyám haján, hajszínén is gondolkodom, ha hirtelen rákérdeznek, pedig őt mindennap többször látom.


Ez alapelvárás?


17/F


2017. júl. 25. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én 2 legjobb barátom kopasz. Na ilyenkor mi van?:D
2017. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy ez csak a hajról szól. A srác vagy feltűnési viszketegséges/exhibicionista, vagy éppen önbizalomhiányos, és ebből fakad ez a folyamatos frusztráltsága a hajával kapcsolatban. Ez csak két opció, de más is lehet. Mondd meg neki, hogy ne haragudjon, de fura a viselkedése, és nem igazán tudod hogy viszonyulj hozzá. Beszélgessetek erről. Lehet, hogy ő sincs tudtában annak, hogy ez elég fura lehet egy külső szemlélőnek
2017. júl. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szemszínekkel bajban vagyok, de azért a közelebbi ismerőseim haját tudom.Az meg, hogy anyádét se tudod hát...
2017. júl. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, a pasik nem tudják olyan pontossággal meghatározni a színeket. Ha egy fiútól megkérdezed, milyen színű az ég, egyszerűen csak rávágja, hogy kék, egy lány pedig azt mondaná, hogy türkizkék.


L/19

2017. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!