Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon tetszik egy lány mit...

Nagyon tetszik egy lány mit tegyek? Tovább lent

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik és jóban vagyunk járunk ki meg minden de neki más kell egy nála 2-3 ével idosebb ha el mondom neki mit érzek félek hogy viszautasít (ami 99%)és már nem fog velem beszélnikedves vagzok vele meg minden de nem nagyon add jeleket :/ mit tudnák csinálni ilyen helyzetben? Értelmes válaszokat akarok
2017. júl. 30. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj utalni a dologra, még jobban közeledni felé.
2017. júl. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Közeledj hozzá szerintem is, mondjuk, ha néztek valamit a TV-ben, karold át, vagy érj hozzá a kezéhez, miközben veszed ki a pop-corn-t. Ha köszönsz neki vagy elbúcsúzol, akkor meg is ölelheted.
2017. júl. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Keress egy másikat.
2017. júl. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most aszt hiszem jeleket észlelek.El kezdett facebookon szivecskéket meg mongya hogy szerett de szerintem még mindég csak barátként szeret
2017. júl. 31. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Írj neki vissza te is szivecskéket, de mindig egy kicsit többet, mint ő, ebből érezni fogja, hogy szereted.:)
2017. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő tudja hogy szeretem ő is engem de sajnos nem úgy mint én és aszt akarta hogy irjam neki hogy szeretem és örömmel meg tettem és el mondta hogy azért akarta mert neki nem mongya senki
2017. júl. 31. 22:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Értem, akkor szeretethiányos a csaj.

3 dolgot tehetsz:

-hagyod a fenébe(szerintem ne, gondolom te sem akarod)

-írod neki továbbra is, hogy szeretlek, szíváradat, meg minden(legalább örül neki, te kicsit kiadod az érzelmeidet, és lehet, hogy később lesz még köztetek valami)

-nyíltan rákérdezel, hogy nem akar e járni veled(a válasz vagy igen vagy nem, esetleg átgondolja)

2017. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm csak félek rá kérdezni mert ha nem et mond akor lehet hogy többet nem találkozunk nem beszél velem...de nem tudom hogy az akit ő akar mi lesz hiszen a lány csodálatos és meg kapja amit akar
2017. júl. 31. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!