Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol találhatok új barátnőket?

Hol találhatok új barátnőket?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok van pár barátnőm ugyan de ők mindig a pasijukkal vannak vagy dolgoznak és ritkán érnek rá.

Én is dolgozom de a munkahelyemen csak idősebb nők vannak így ott nem tudok barátkozni.

Próbáltam neten a közelemben keresni embereket de sokan eltűntek vagy az elején még jól elbeszélgetünk aztán hónapokkal később már csak heti 1x írunk a másiknak.

Szeretek új embereket megismerni jó lenne ha valakivel hetente-2 hetente tudnék találkozni (nemcsak havonta-2 havonta 1x).

Szomorú vagyok mert néha eléggé egyedül érzem magam.

20-on éves korban lehet még igaz barátnőket találni?


2017. aug. 1. 07:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább pasizz be!
2017. aug. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Persze, mindíg mindenkinek barátnő kell...

Egy jó fiúbarát miértnem jó senkinek?

Itt vagyok én, kb ugyanezekkel az igényekkel, 20-on évesen szintén egyedűl, de sajnos nem vagyok lány...

2017. aug. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, mint te, nekem is a barátnőim vagy dolgoznak, vagy barátjukkal töltik ki az idejüket, így sokszor érzem magam egyedül, és hiányzik a társaság, hogy élőben is beszélgessek emberekkel. Én még tanulok, mellette diákmunkázom, mégis sok az üresjárat, amikor jó lenne valakivel eljárni beszélgetni. Ha gondolod, beszélgessünk :) 22N
2017. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!