Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt mar valaki hasonló...

Volt mar valaki hasonló helyzetben? (Börtön téma)

Figyelt kérdés
Van egy barátom akit gyerekorom óta ismerek tavaj nyáron sokat voltunk egyutt buliztunk, meg csavarogtunk, és tavaj augusztusban bekerült a börtönbe, szarul érintett, de azt hittem hogy most nyáron már szabadul, de nem. Lehet hogy jövő szeptemberbe engedik ki, de lehet hogy még tovább is bent lesz és nagyon el vagyok keseredve, minden nap gondolok ra és azota se járok sehova, itthon ülök és várok rá hogy kiengedjék. Voltatok már hasonló helyzetben?

2017. aug. 5. 21:13
 1/7 A kérdező kommentje:
17f
2017. aug. 5. 21:14
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit csinált?
2017. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Testi sértés
2017. aug. 5. 21:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen hasonló helyzetben voltam, marmint nekem is csukták le haveromat, de én nem várom, hogy szabaduljon. Megverte a terhes barátnőjét, szerencsétlen csajnak eltörte a kezét, betörte az orrát és tele volt kék-zöld zúzódasokkal, szóval az az állat felőlem meg is rohadhat a börtönben, nem érdekel hogy együtt nőttem fel vele.


Szerintem keress új barátokat, haverokat akikkel el tudsz menni bulizni meg csavarogni. Nincs sok értelme otthon ülnöd ez miatt és csak várni. Főleg ha 2 évre lecsukták testi sértés miatt nem tudom mennyire jó ötlet ilyen emberrel lógni, könnyen belekeverhet legközelebb téged is a bajba.

2017. aug. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha annyira nagyon jó barátod volt, esmeg az is, intézz neki egy ügyvédet és hozasd ki. Dolgozz, szerezz valamiből penzr rá. Én a legjobb haveromert megtennem, az biztos. Ezt úgy mondom, hogy enis ültem fel évet, hasonló helyzetben volt az egyik haverom is. 20f. Lényegtelen, hogy miert, sokkal nagyobb dologért.
2017. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Látogatni látogathatod nem?


Mást nem tudsz mint várni,persze azért teljesen ne kattanj erre rá,hogy ezt várod. Látogasd meg ha tudod. Próbálj másokkal is barátkozni,aztán hamarabb eltelik az idő ha nem gondolsz rá görcsösen.

2017. aug. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat, valahogy majd csak kibirom
2017. aug. 8. 00:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!