Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ciki lenne bejelölni Facebookon?

Ciki lenne bejelölni Facebookon?

Figyelt kérdés
Szóval... Voltam egy 4 napos társas utazáson ahol volt egy velem egykorú lány, akivel igaz nem nagyon beszéltem, de emlékszem a nevére és rákerestem Facen. Ciki lenne bejelölni? Amúgy van egy közös ismerősünk.

2017. aug. 16. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hát jelöld be, nem veszthetsz semmit, ez azért már nem az a kategória, hogy nulla kontakt nélkül ráírsz valakire, mert az tényleg gáz. ha bejössz neki, akkor lehet, hogy még kezdeményezni is fog beszélgetést
2017. aug. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Nagyon ciki, képzeld el miket gondolhat rólad ha bejelölöd.. Jézusom. Én nem merném megtenni, nagyon kínos, és tuti kifog beszélni a barátnőivel. Nem szoktam ilyen ciki dolgokat csinálni, ez nekem túl extrém, hogy bejelöljek valakit.
2017. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem jelöld be baj nem lehet belőle. Csak ne várd hogy ő kezdeményezzen .
2017. aug. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudod engem hány ismeretlen jelölt már be, de sokakat életembe nem láttam... valószínűleg emlékszik az arcodra, nem ciki bejelölni. Jelöld be nyugodtan..
2017. aug. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Jelöld. De minek is? Aut ne írd, hogy tetszik.... Ha 4 nap alatt nem beszélgettetek akkor fb-on sem fogtok.
2017. aug. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amugy kicsit felre ertettetek, lany vagyok... XD És nem tetszik. Igazabol attol felek, hogy majd kerdezi, hogy honnan tudom a nevet, mert amugy csak 1× meghallottam. De valamiert ismeros volt az arca, igy rakerestem.
2017. aug. 16. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem mit parázol, ha kérdez vmit válaszolsz és kész.
2017. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor végképp ne írj rá, nagyon ijesztő lennél számára szerintem. XD :)
2017. aug. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy örülne.

Szóval hajrá.

Utána engem is légyszi :)

2017. aug. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!