Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretem a Trónok Harcá és...

Szeretem a Trónok Harcá és ezáltal óriási rajongója lettem Emilia Clarkenak. Szeretnék neki írni egy rajongói levelet, de nem tudom, hogy hogyan. Valaki tud esetleg valami elérhetőséget?

Figyelt kérdés
Próbáltam már az Instagramm oldalán de ott nem igazán válaszol. Tudom hogy elfoglalt es szebadidejében sem az az elsődleges teendője hogy rajongoknak válaszoljon de jó lenne írni neki.

2017. szept. 5. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

1-2 évvel ezelőtt én is ugyanezen témán kattogtam mint te, sikertelenül...


Külföldi fórumokon kérdezősködj, hátha valakinek lesz egy jó tippe.

2017. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%

Ha el is küldenéd neki, akkor sem személyesen nála landolna. Naponta egy zsáknyi levelet kaphat, ebből szerintem szinte semmit sem olvas el, ami valljuk be nem csoda. Valószínűleg azt írnád neki, hogy mennyire csodálod őt, milyen nagyszerű színésznő stb - ilyen üzenetből naponta több ezret kap. Próbálkozz inkább instagramon, twitteren, snapchat-en, hátha sikerrel jársz. Ha sok követőd van, akkor írhatsz neki publikus levelet és megkéred a követőid hogy jelöljék be rajta Emilia-t, így van valami nagyon minimális esély, hogy látni fogja. Ha esetleg szépen rajzolsz és azt kiteszed instára, akkor is van valami esély, hogy meglátja, mert a legtöbb híresség reagál a legjobb rajzokra.


Ha Emilia posztjaira pedig érdemben reagálsz, akkor beszívelheti/válaszolhat rá. Nekem is volt már, hogy ismert ember válaszolt, de nem azért, mert "nyaliztam neki", hanem mert rendes, értelmes kommentet fűztem a képéhez.

2017. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

"milyen nagyszerű színésznő"


Ha szereted, akkor ne hazugsággal indíts.

2017. szept. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
52%
Hát mekkora troll 😁😂😂
2017. szept. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Inkább szeresd a távolból. Azt javaslom, hogy olyan emberekkel foglalkozz, akikkel könnyebben kapcsolatba tudsz lépni.
2017. szept. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!