Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek rosszul esne, ha egy...

Nektek rosszul esne, ha egy barátotok nem enne veletek étteremben, cukrászdában?

Figyelt kérdés
Két dolog miatt, 1.: fogyókúra, 2.: spórolás. Elkísérne titeket, de nem fogyasztana.
2017. szept. 26. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,én is van,mikor nem rendelek semmit,mivel már ettem s nem vagyok éhes,vagy épp be kell osztanom azt a keveset amim van. Ők se szóltak sose ezért. Mindenkinek vannak szűkösebb napjai. Ha meg fogyokúra akkor meg miért esne rosszúl?
2017. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem vannak olyan barátaim, akik csak azért hívnak ide-oda, hogy más is egyen velük, mert akkor nem érzik rosszul magukat, ha édességet/gyorskaját esznek...
2017. szept. 26. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Ha éhes vagyok, eszek, de nem kell, hogy az is fogyasszon, aki ott van velem.
2017. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Igen mert nem hiszem el, hogy egy kávét nem tud rendelni, vagy egy gombóc citromfagyit.


Irtó gáz dolog, nem olyankor kell fogyókúrázni, spórolás meg: meghívom arra az 500 ft-ra.

2017. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3.: Majd te eldöntöd, hogy a túlsúlyos barátod mikor fogyókúrázhat... :D
2017. szept. 27. 14:27
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem.

Nem vagyok olyan típus,hogy elvárjam hogy ha én is eszek más is egyen. Sokaknál van így. Nekem nem esik jobban a kaja ha vkivel eszek vagy egyedül.


Legjobb barátnőm sokszor hív,hogy menjünk étterembe. De sokszor pont akkor mikor már ettem. Ő is azért hív,hogy ne egyen egyedül,na meg beszélgessünk. Ettől függetlenül legalább megiszok egy limonádét,colát,teát vmit,hogy még se üresen legyek ott. Max vmi desszertet szoktam enni.


Ha hamarabb megbeszéljük,hogy megyünk akkor nem eszek előtte nyilván.


De volt már mikor meghívott kajálni,mert tudta nem állok jól. Illetve ez fordítva is volt így.


Tudod,hogy egy barátod fogyózik és nincs úgy pénze akkor hívd meg, fogyókúrázásnál is egy cézár saláta szerintem belefér,vagy csirkemell rizzsel/párolt zöldséggel. Szóval a fogyózás annyira nem kifogás éttermekbe azért van kaja választék.


Illetve sok cukiban vannak gluténmentes meg ilyen olyan mentes sütik is.


Spórlás más tészta.


Bnőmmel ketten elmegyünk enni,iszunk is vmit. Általában 6-7 ezernél kevesebből nem szoktuk megúszni max ha pizzát rendelünk és felezzünk,meg plusz az üditő így olcsóbbra jön ki.


Cukrászdába nem igen járunk,járok.

2017. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!