Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » One direction barátnő?

One direction barátnő?

Figyelt kérdés
A barátnőm megőrül az 1D ért különösen belőle Liamért.. majdnem másfél éve ő az osztályban a legjobb barátnőm mindig vele vagyok.. ami ugye azzal jár hogy elkerülthetetlen hogy szóba ne hozza az 1D-t. Ami engem illet nincs bajom a bandával jók a dalaik de ennyi nekem más kicsit a zenei ízlésem. De a barátnőm nagyon durván nagy fan és már oda jutott a dolog hogy egész nap róluk beszél. Már szinte énis mindent tudok a bandáról mivel mint mondtam mindig ez a téma. Ha itthon vagyok is mindig küldi az 1D híreket az új képeket számokat valamint esténként mindig megkapom a szomorú regényt hogy miért nem lehet most ott velük. Már barátnőm mondta hogy nem akar róluk sokat beszélni mert tudja hogy biztos idegesít vagy valami de úgy tűnik ennek ellenére nem változik sose a dolog. Valakinek valami hasonló dolog? Vagy valami tanács hogy ilyenkor mit csináljak ha egy "Ne mindig az 1Dről beszéljünk" kérésem után se történik változás?

2017. szept. 28. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az 1D felbomlott, lépjen tovább.
2017. szept. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Tavaly én is ilyen voltam XDDD

Folyton róluk beszéltem és a barátnőim teljesen kiakadtak rám egy idő után mert "más is van a világon".

Nálam ez egyszerre csak el kezdett fogyatkozni, hogy egyre kevesebbet beszéltem róluk és most már teljesen emberi keretek között megy az egész szóval szerintem csak légy türelmes és egy idő után visszaáll a normálra (?)

2017. szept. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!