Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek most mi van?...

Szerintetek most mi van? (Többi lent +ha nem fér ki commentben)

Figyelt kérdés

Hali !!

Van egy gyerekkori baratom akivel nem egy helyen lakunk és meg is úgy érzem hogy meg romlott a baratsagunk..!

Kis korunk ota ismerjük egymast egy csomó mindenen közösen mentünk át ,egészen most nyárig az utolsó találkozásunkkor úgy ereztem hogy már nagyon kezd eltérni a véleményunk ami Nembaj , de eddig nagyjából mindig ugyan azon a véleményen voltunk.

Jól érzem vele magam de már úgy érzem ez nem Olyan mint tavaly vagy tavaly előtte volt.

Ő 2 évvel idősebb nálam.

Az osztály társairol nagyon sokat beszél és az ottani baratnojerol is, ami zavar és Nemtudom hogy beszéljek vele erről az egészről mert szerintem o ezt nem érzi csak én .

Egy régebbi barátnőmel is ez volt hogy egy idő után már nem úgy voltak vele a dolgok mint eddig ész szét váltunk!

Szerintetek mit csináljak ?



2017. szept. 30. 19:59
 1/1 anonim válasza:
Mivel egy helyen laktok ezért mind a kettőtöknek meg van a maga kis élete egymáson kívül is. Ha zavar hogy már nem viselkedtek úgy egymással inkább beszéld meg vele. Lehet hogy ezt észre sem veszi. Sokat változtok anélkül hogy ez feltűnne nektek. Üljetek le és beszéljétek meg a dolgot. Én csak ennyit tudnék tanácsolni. Ha meg szétváltok az valóban nagyon tud fájni de a változás nem rossz dolog és egy idővel enyhülni is fog a rossz érzés. Beszéljetek. Hajrá.
2017. szept. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!