Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőmnek most lesz a 17....

A barátnőmnek most lesz a 17. születésnapja, valami ajándék ötletek? (Legjobb barátnőm 8éve, én 19 éves vagyok)

Figyelt kérdés

2017. okt. 4. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 8 éve barátnőd, te tudod mit szeret mit nem, adhatsz neki egy feliratos bögrét, divat/bizsu karkötőt, valami jópofa díszpárnát...
2017. okt. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
86%

Én ezüst karkötőt vettem egyik barátnőnek, másiknak fülbevalót. De te ismered mennyire szereti az ilyesmiket.

Karácsonyra pl. közös fényképpel felszerelt varázsbögrét tervezek adni nekik (meleg ital hatására válik láthatóvá a fotó rajta).

2017. okt. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha a legjobb barátnőd, akkor talán tudsz neki adni kevésbé sablonos ajándékokat is, mint amit az első két válaszoló felsorolt. Párna meg bögre... hú, remélem soha nem fogok ilyeneket kapni. Akkor inkább köszöntsenek meg csak szóban, nem kell semmi. Jó, nem akarok leszólni senkit, mert biztosra veszem, hogy él olyan ember is a Földön, aki örül egy fényképes párnának.

Én viszont jópár éve megkértem minden barátomat, aki ajándékokat adott bármilyen alkalomra, hogy ne tegye, hanem inkább szervezzünk közös programokat az ajándékra szánt pénzből. Legyen az egy éttermi vacsora, egy mozi, színház, kirándulás vagy bármi. Az így egymásra szánt idő értékesebb szerintem, mint egy bizsu karkötő.

2017. okt. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Értékesebb az együtt töltött idő, de mi pl. messze lakunk egymástól, és alkalmakra ajándékot adunk, a találkozást meg közös programot akkorra szervezzük amikorra tudjuk. Nem mindig sikerül pont akkor sajnos.
2017. okt. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Van már benzines permetezője?
2017. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg a kezét.
2017. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én a helyedbe egy olyan párnát vennék neki amire rá van nyomtatva a ti képetek!!
2017. okt. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!