Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeretnék barátokat/barátnőket...

Szeretnék barátokat/barátnőket szerezni Veszprém környékéről. Nemrég költöztem ide. Hogyan foghatnék hozzá?

Figyelt kérdés

2017. okt. 17. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdj eljárni, kezdj ismerkedni.... nőkénz szinte biztos van esély3d, paliként is, csak keves3bb....
2017. okt. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Iskolában, munkahelyen könnyű ismerkedni, adott a közös téma. De ha pl. jársz edzeni (csoportos órákra), ott is nagyon egyszerű szóba elegyedni a többiekkel. :)

Szerintem amúgy férfiak között sokkal jobb és tartósabb barátság van, mint a lányok között. Nem írtad hogy F/L, de ha lány vagy, és ismeretlen férfi akarna veled barátkozni, az nem barátkozni akarna..

De azért hajrá :)

2017. okt. 18. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél egy kutyát

Ne röhögj!!!!:)))

Pont nemrég hallgattam egy pszichológust erről a rádióban, hogy a kutyások sétáltatás közben mennyire könnyen teremtenek kapcsolatot,akár olyan emberek is simán szóba állnak egymással,akik egyébként nem.

De logikus is.

2017. okt. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Fiú vagy lány vagy és hány éves, mert mondjuk ha iskolába jársz akkor barátkoztak az osztálytársaiddal. Mindenképpen úgy kéne elkezdeni hogy elkezdesz járni pl.: valamilyen edzésre, zenesuliba. Nekem is legjobb barátnőm az osztálytársam, amúgy én amikor edzésre kezdtem járni már akkor rengeteg embert ismertem meg
2018. jan. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!