Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » 1,5 éve nincs egy darab...

1,5 éve nincs egy darab barátom sem. Hol tudnék új embereket megismerni?

Figyelt kérdés

Nem túlzok, tényleg nincs senkim. Nem is beszélgetek mással a munkahelyi kollégákon és családtagokon kívül. Eddig többnyire elvoltam, de most már nagyon szeretnék ebből a szituációból kimászni, fiatal vagyok, élni szeretnék. Viszont annyira elkoptak a szociális készségeim, hogy azt se tudom, hol kezdjem. Mit tanácsolnátok? Lehetőleg ne internetes barátkozás legyen, már így is túl sok időt töltök online. Köszönöm előre is a hasznos tanácsokat!

21 éves lány/nő?


2017. okt. 28. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Hűha, ismerős helyzet.

A legkézenfekvőbb talán a hobbidhoz köthető (ha van). Keress egy csoportot, amelyiknek hasonló érdeklődési köre van, ott könnyedén tudsz hasonló emberekkel ismerkedni.

Pl. ha szeretsz mozogni, a konditeremben, vagy egy sportfoglalkozáson, netán futókörben... ott azért hamar témára lehet akadni.

Én is örülnék valakinek akivel élni is lehet kicsit, de attól tartok, kicsit túlkoros vagyok a magam 27 évével :)

2017. okt. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
/Darab/ helyett /egyetlen/ használj, mert élőlényről esik szó.
2017. okt. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Opció lehet szerintem az is, ha megpróbálsz egyet-kettőt feleleveníteni a régi jó barátságokból. Olyanokra gondolok, akik mondjuk helyileg sincsenek túl messze. Plusz a munkahelyen is lehet barátokra lelni, attól hogy együtt dolgoztok, még nem zárja ki, hogy munka után is összeüljetek, és egy bensőségesebb, baráti viszony alakuljon ki köztetek.
2017. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ènis elèg sokáig ebbe az álláspontba voltam.

24l

2017. okt. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Menj el valamit sportolni, vagy kikapcsolódni, sőt, néha még olyan helyeken is barátokra találhatsz, ahol nem is gondolnád. :)
2018. febr. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!