Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy 6. os járhat egy 8. ossal?

Egy 6. os járhat egy 8. ossal?

Figyelt kérdés
Az van hogy van egy lány aki tetszik de nem tudom hogy összeillünk-e.Járhat 6.os 8.ossal?

2017. nov. 13. 22:04
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
A 272/2014. (XI. 5.) Korm. rendelet szerint tilos 6. osztályosnak 8. osztályossal járni.
2017. nov. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam
2017. nov. 13. 22:22
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Nehogy elhidd az elsőnek, csak viccel.
2017. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
azért van az oldal hogy segítsen. Majd ha betöltötted a 16ot akkor járhatsz nálad idősebbel, máskülönben megrontásnak minősül.
2017. nov. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
a 3. hazudik. azt akarja hogy intézetbe kerülj.
2017. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Jaj...normálisan már. Igen, nyugodtan járhattok törvényileg is, meg amúgy se mi fogjuk megmondani.
2017. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezért a múlt héten küldtek el egy gyereket Koreába munkatáborba 30 évre, szóval csak óvatosan.
2017. nov. 14. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
Persze, hogy járhat, még dughatnak is, csak ne verjétek nagy dobra, mert akkor tényleg indul a munkatábor.
2017. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Amúgy én vagyok a hatodikos(fiú)
2017. nov. 14. 13:53
 10/11 anonim ***** válasza:
29%

Lehet,hogy mégha össze is jönnétek, fura lenne

Amúgy szerintem kicsi az esélye ,mert egy 8.-os lányt szerintem nemigazán foglalkoztat egy 6.-os fiú.

De amúgy ha mindketten akarjátok, akkor járhattok, akadálya nincs. Egyébként, hogyha így lenne, így alakulna, akkor lehet, hogy az iskolában nem nagyon kéne erről beszélgetni, nemár ,h ogy ti rajtatok "köszörűlje mindenki a nyelvét". Szóval, hogy nehogy közszájon forogjon, mert lehet, hogy ki is röhögnének titeket , meg beszólogatnának nagyarcú emberek. De ezt valahogy amúgy, hogyha eljutnátok esetleg odáig, hogy tényleg járjatok, valahogyan ezt finomabban kéne tálalni neki, hogy lehet, hogy nem kéne ezt a kapcsolatot mindenkinek az orrára kötni. Amúgy egy kb 12-13 éves fiú még nagyon kicsike, szóval szerintem tényleg nem nagyon keltené fel egy 14-15 éves lánynak az érdeklődését. Ja de talán, hát nemtom, de úgyis még kicsit fura lenne, de később már nem látszódna, nem rikítana ki ennyire a korkülönbség, hogy pl a lány 6 évesen kezdte az iskolát, te meg mondjuk 7 , és akkor igazából nem is kb kettő, hanem kb 1 évvel idősebb nálad. Meg nem tudom pl, hogy 16 éves kor alatt minek párkapcsolat, meg én hallottam valami olyat, hogy a fiúk amúgyis később érnek, de nemtom, azért megpróbálhatod, hátha tetszenél a lánynak.

2017. nov. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!