Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt miért csinálja?

Ezt miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy lány, augusztusban ismertem meg, közös zenei ízlésünk van, abban a csoportban láttam és bejelöltem. Rámírt, elkezdtünk beszélgetni. Mivel nem lakunk messze egymástól, egyszer találkoztunk. Viszont a találkozó után úgy vettem észre, hogy nem nagyon érdeklem, alig beszéltünk. Megelégeltem, letiltottam. Kb 1 hónap után ráírtam és megkérdeztem, hogy mégis mi baja van, állítása szerint nincs semmi. Róla azt kell tudi, hogy elég visszahúzódó (én is), szinte mindig úgy kellett kihúzni belőle mindent.Párszor eljátszottam ezt a kitörlésdit, nem foglalkozom olyan emberrel, akivel nem érdekeljük egymást kölcsönösen(párszor ő is rámírt). Viszont most bejelölt. Miért lehet ez? Mégis érdeklem, csak nem mert írni, vagy mi?
2017. nov. 20. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el amit írtál: letiltottam....bejelöltem....ráírtam....töröltem....bejelölt....

Az a gáz, hogy nektek ennyi egy emberi kapcsolat, mintha valami programot buherálnál. Nem csoda, hogy össze vagytok zavarodva, ez nem normális dolog.

Nem lenne egyszerűbb elhívni személyesen találkozni és beszélgetni, mint itt böködni egymást heteken keresztül azon az idióta fészbukon?

2017. nov. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szerencsi Viktória válasza:

Ez most komoly? Letiltod, egy hónap után ráírsz, visszajelölöd, megint letiltod, visszajelöl, leveszed a tiltást, megint letiltod...

Ha tényleg akartok valamit egymástól, és nem laktok messze, miért nem találkoztok személyesen legalább néha a facebookos bohóckodás helyett?

2017. nov. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!