Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem szeretném, ha az emberek...

Nem szeretném, ha az emberek megismernének, mert bármikor hátba döfhetnek?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről?

2017. nov. 29. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Az ilyen hozzáállás pesszimista,életrevalótlan. Az életet ki kell élvezni. Ha hátba döfnek legalább tanulsz belőle
2017. nov. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Úgy gondolom a negativitás játssza a főszerepet az életében, bizalmatlan az emberek irányába, fél a jövőbeni csalódástól.
2017. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Én is így vagyok. Nem akartam senkit közel engedni magamhoz, távolságtartó voltam, végül mégis volt egy lány, akit közel engedtem. Elhitette velem hogy szeret, aztán elmondta hogy semmit nem érez irántam, és ezt többször... Kérdem én, megérte?
2017. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anélkül is tudnak g×kodni.
2017. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Erre csak azt tudom mondani, hogy mindenki magából indul ki.
2017. nov. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Ember és ember között különbség van. Lehet rosszat tapasztaltál. Ha megismernek téged az emberek, akkor reálisan fognak értékelni. És lehetőséged adódik, hogy megtaláld a helyed a világban. Ha nem tudnak megismerni téged, akkor ez félelemmel fogja eltölteni a környezetedet. Mondani fognak rád kígyót, békát. Elfordulnak tőled és egyedül maradsz kiszolgáltatottá válsz. Vannak normális emberek, akik segítőkészek. Bízni kell.
2017. nov. 30. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

„A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. "

Szerintem meg a közel engedés tűnik 0%-ban hasznosnak 🤣🤣🤣

2017. dec. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!