Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Barátok, barátságok

A kérdés
Gerelyi Péter nevű felhasználó kérdése:

Szerintetek grafikát kell tanulni?

Az egyik barátom szeretne jelentkezni a jelkibe grafikára csak azért mert ott nem kell tanulni szerintetek ez igaz ?

Keress kérdéseket hasonló témában: grafika

2017. nov. 30. 18:06  Privát üzenet  

A válasz

Nem ismerem a "Jelkit", nem is dobott így ki rá semmit, szóval nem tudom, hogy szakgimnáziumról vagy főiskoláról van szó(?).

De nem igaz, mindkettőben kell, szakgimnáziumban ugyanúgy van mellette matek, nyelvtan, irodalom, biosz meg minden egyéb, ugyanannyit tanulsz, plusz a grafikához hozzá tartozik a művészettörténelem és egy rakat olyan anyag, amibe ő nem gondol bele, az anatómiától kezdve a színeken keresztül a kompozíciótípusokig (csak hogy megnevezzek párat), főiskolán meg ez a tananyag meghússzorozódik. :D De hajrá, menjen csak ha csak ez motiválja a grafika szak miatt, úgyis közmunkáshiány lesz mire kijárja a sulit. :D

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. nov. 30. 18:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Valahol tudok tanulni rendes nappali szakiskolai/OKJ-s kepzes kereteben grafikat vagy rajzot?
Grafikát szeretnék tanulni. Hogyan kezdjek neki?
HOnnan tudnék C#-ban grafikát tanulni magyarul (online)?
Wix weboldal szerkeztés alapoknak jó, ha grafikát kezdtem tanulni?
Ha grafikát szeretnék tanulni, azt hol tehetem meg egyetemen?
Milyen dániai egyetemen (vagy más, érettsegire épulo suliban) tudnék (2D) grafikát tanulni?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Barátok, barátságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!