Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tobbet erez irantam? Tobbi lent.

Tobbet erez irantam? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Az exem tovabbra is baratom meg oz o baratai is a barataim maradtak ami nem is baj tok jol elvagyunk de nem reg egyutt buliztunk es azt hiszem a legjobb baratjanak bejvok. Tobbszor utal ra de az is lehet hogy flroszul ertelmezem. Mondjunk azt kicsit nehezen lehet hogy " szeretnelek magamnak kindorokke " reszegen mondta miutan tancoltunk. Es ma hulyeskedtem a kutyajaval es volt egy olyan mondatom hogy mennyire szeret a kutyus. Erre a a valasz : azt hiszem en is. Ez lt ugy ketertelmuen mondja mintha a kutyara mondta volna...meg ugyancsak egy masik alkalommal beszelgettunk es az arcomba fujt... amugy mjndig szivatjuk egymast de nagyon egyformak vagyunk zenei stilusban pl, mindketten szeretunk filozofalni stb... regebben volt hogy azt hittem a volt pasim feltekeny ra mert ok legjobb haverok de aztan kesobb azt hittem csak kepzelodom.

En tudom hogy bele szerettem mert szeretek vele lenni es imadom ha ramnez.



2017. dec. 5. 03:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki ;)
2017. dec. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Laylah ***** válasza:

Szerintem meg már be is vallotta a maga kis suta, de bátor módján. Hajrá, csajszi! :)

27N

2017. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha te azt mondod, hogy "mennyire szeret a kutyus", ő meg azt, hogy "azt hiszem én is", abban szerintem, nincs semmi kétértelműség. Elég egyértelmű a helyzet.
2017. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Azota nem adott semmi jelet. Atnez rajtam... nagyon elszomorit de valoszinuleg nem is erdeklem csak epp reszegen vonzodik hozzam es nem tudja mot beszel/csinal.

Vagy ha valami csoda folytan bejonnek neki, akor az exem miatt. valoszinuleg tabu vagyok.

2017. dec. 8. 15:02
 5/6 Cassena válasza:
Néha kockáztass. Nyomj egy puszit az arcára valamilyen ürüggyel és meglátod mi lesz. Egy pusziba még az ex sem köthet bele. Viszont ha csak részegen érdekled hagyd a fenébe!!!
2017. dec. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Arcra.puszi van. Legutobb eleg kozel adott puszit a szamhoz. Lehet nem direkt vagy csak en erzelekelem tul kozelnek, vagy egyszeruen begolyoztam es belekepzelek dolgokat mert szeretnem elhinni...
2017. dec. 10. 03:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!