Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mire számíthatok...

Szerintetek mire számíthatok ezek után? Lent.

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy barátomnak volt egy barátnője , nagyon jól megvoltak meg minden csak én egy kicsit belerondítottam a kapcsolatukba , de akaratomon kívűl . A haverommal egyszer össze veszett és hozzám fordult tanácsért. Én el is láttam mindennel , de közben nagyon tetszik a barátom csaja . Illetve már excsaja . Kavartak vele a haverom háta mögött aki csak sejtette hogy mi van most viszont kiderült hogy kavartam a lánnyal . A haverom rám se néz , és félek valami hülyeséget akar csinálni . Ti mit tennétek?
2017. dec. 12. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
hát nem tudsz mit csinálni, mint hogy bocsánatot kérsz, és vállalod a következményeket. A barátoddal nyilván megszakad a kapcsolatod, de bocsánatot azért még kérhetsz. A lány is ugyanúgy hibás, mint te, ha ő nem akarta volna, nem lett volna semmi. A barátod most rosszul járt, hát sajnos ez van.
2017. dec. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azelőtt, vagy azután, hogy bevertem az orrod?!


Hát leinnám magam és téged a büdös életben látni sem akarnálak többé.

2017. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!