Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg ezen kellett megharagu...

Tényleg ezen kellett megharagudniuk, hogy nem szilveszterezem velük?

Figyelt kérdés

Van két nagyon jó haverom még a suliból, tehát több mint 6 éve ismerjük egymást, az utóbbi egy évben azonban eltávolodtunk egymástól. ( munka, költözés, barátnő meg igazából megváltoztak, nem sok közös téma maradt már, szinte alig dumálunk már, néhány dologban csalódtam is bennük ) Az utóbbi 6 évben együtt töltöttük a szilvesztert, de tavaly már kezdett ingani a léc, nem igazán éreztem jól magam.

Pár napja bevettek a közös beszélgetésbe, hogy akkor itt nálunk az albérletben mehet a szilveszter. Kereken elmondtam, hogy bocs emberek, idén a barátnőmmel kettesben akarok ( mert eddig még nem volt ilyen, pedig 4 éve együtt vagyunk, mert ugye mindig velük voltunk ).

Erre rögtön letámadtak, hogy hogy gondoltam ezt és miért csak most kell elmondani és akkor ők most mit fognak csinálin?!satöbbi... Írtam nekik személyesen, hogy bocs satöbbi, de azóta egyikük sem ír. Igazából nem zavar, mint mondtam nem is érzem már őket a barátaimnak, haverjaimnak. Csak tényleg... Ez miatt?

25F


2017. dec. 14. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos jó volt a potya lakás.

Amolyan kellék haver lettél sajnos :(

2017. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már beleélték magukat a programba és összetörted a terveiket, azért haragudtak meg.Nem két nappal előbb szóltál nekik,tehát még időben vannak,hogy programot szervezzenek maguknak.Jogos az igényed,hogy olyan emberrel töltsd a Szilveszert akit szeretsz.Ha ők jobb barátaid lettek volna lehet másként állnál a dolgokhoz.Ismerős a téma,mikor valamelyik fél vagy minkét fél megvátozik egy kapcsolatban,nincs közös téma,meg ha csalódsz is az illetőben-általában nem véletlenül hidegülnek el a kapcsolatok.A sok szemétkedő húzás,figyelemtlenség sok kapcsolatot megront.Nekem is van olyan barátnőm aki forszírozná a találkozást,de inkább azért,hogy jól kibeszélje magát.Másrészről meg annyi rossz húzása volt felém,hogy lelkileg megundorodtam tőle meg a kétszínűségétől.
2017. dec. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember önző módon elfeledi azt:

Nem lehet az ember ott mindenki mellett.


Volt hogy elutaztam a dédimhez 98éves volt, vele voltam a többi családtag és barátok/ismik helyett.

Idős volt, utazást nem bírta volna és nem mindenki tudott volna eljönni, mert ünnepre költekeztek.


S nem bántam meg ezt a döntésemet!

(nem véletlen írok múlt időben.)

2017. dec. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Túl értékes vagy hozzájuk.


25f

2017. dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!