Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék új barátok...

Hogyan szerezhetnék új barátokat? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Vannak barátaim de kezdem úgy érezni hogy egyre jobban távolodunk el egymástol mivel ők bulizósak kezdenek lenni én meg egyátalán ki nem állhatom a diszkókat meg a tuc-tuc zenét és nem is tudom egyszerűen úgy érzem hogy direkt hagynak ki dolgokból,meg meguntak engem hogy nem vagyok nagy partiarc de őszintén én is unom mar őket,magamról annyit hogy 17 éves lány vagyok eleg laza,barátságos vagyok jóformán mindenkivel de annyira mégse mert nagyon ritkán tudok olyan barátságot alkotni amikor valaki eljárna velem valahová vagy napi szinten rengeteget dumálnánk meg egész jófej is tudok lenni szerintem,nagyon nehezen bízok meg bárkiben is,az emberek extrovertáltnak,hangos embernek látnak de igázábol érzelmileg nagyon zárkozott vagyok,a legrosszabb az hogy az sok mindenkitől megkaptam azt hogy első benyomásra utálatosnak és beképzeltnek tűnök és nem hitték volna hogy valaha jóban leszünk és ugye bár ez is egy mínusz abban hogy netán valakinek szimpatikus legyek, hobbim sajnos nincs,és ilyen foglalkozások mint pl a tánc nem lenne jó mivel elég gátlásos vagyok a testemmel kapcsolatban és nem tudom mitévő legyek kezdem teljesen magányosnak érezni magam
2017. dec. 31. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerezz magadnak valami hobbit,ezáltal találhatc barátokat
2017. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudja az okoska telefonod?
2017. dec. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerezz egy olyan fiút, aki olyan zenét hallgat, hasonló az érdeklődési köre mint a tiéd.
2017. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!