Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen jelei vannak, hogy ő...

Milyen jelei vannak, hogy ő is többet érez irántam mint barátság?

Figyelt kérdés
Nem szeretném bevallani az egyik lány barátomnak, hogy szerelmes vagyok belé. Nem szeretném neki elmondani az érzéseimet, amíg nem vagyok biztos benne, hogy kölcsönös. Honnan tudhatnám meg/milyen jelei vannak, hogy ő is többet érez irántam mint barátság? Vagy honnan tudhatnám meg legalább csak a hajlandóságot affelé, hogy bármi komolyabb is alakuljon?
2018. jan. 2. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha bevallod, az azt jelenti, hogy több kiállásod van, mint ha mondjuk csak ő jönne rá (és nem hiszem, hogy akkor sok esélyed lenne).

Egyébiránt, egy barátom egy évig győzködött egy lányt, hogy kezdjenek valamit egymással, úgy, hogy az megmondta neki, hogy ő aztán soha nem fog összejönni vele. Nos, én lettem az egyik esküvői tanújuk...

2018. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Először is,hàny èvesek vagytok?

Figyeld meg kommunikáció közben,próbálj több olyan szitut "véletlen" összehozni ahol ketten vagytok.. Ha sokat mosolyog rád,és mélyen többször a szemedbe néz,netán az ajkát piszkálja valami módon,akkor elgondolkozhatsz,hogy felkeltetted jobban az érdeklődését! Ha vannak egyértelmű jelei,vesd fel neki az észrevételeket. Sok sikert!

2018. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

21 évesek.

Mik lennének ezek az apró jelek?

2018. jan. 2. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!