Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok, szoktatok a fiú...

Lányok, szoktatok a fiú barátaitokhoz menni? És fiúk a lánybarátaitokhoz?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok erről? Szerintem egyáltalán nincs belőle semmi, ha valaki az ellenkező nemű barátjához megy, esetleg ott alszik. Vagy csak én gondolom így? Felhoztam egy lánybarátomnak, hogy eljöhetne nálam, meg itt is aludhatna, hogy több időt töltsünk együtt, mert alig tudunk, de nem szeretné amiatt, mert kialakulóban van neki egy kapcsolat... De mi csak barátok vagyunk, akkor mit számít, hogy van valakije vagy sem, nem igaz? Meg amúgy beszéltünk is már arról, hogy nem lehetne köztünk párkapcsolat ilyen és olyan okból.

2018. jan. 7. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem létezik fiú-lány barátság.
2018. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Indokold meg.
2018. jan. 7. 15:50
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Persze. Szerintem sincs ebben semmi.

Mondjuk kettesben még sose aludtam ott ellenkező nemű barátnál, csak ha egy társaság volt ott, pl. buli után. Eleve nem vagyok az az ottalvós típus.

De van ellenkező nemű barátom, és létezik fiú-lány, férfi-nő barátság.

Nekem már több, mint 20 éve van ilyen barátom, soha nem volt köztünk semmi, soha nem akartunk egymástól semmit.

2018. jan. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Majd az ösztöneitek megindokolják...
2018. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Azért gondolja ezt minden ilyen ember mert nem tud elvonatkoztatni attól, hogy a fiuknak kukija van a lányoknak meg puncija. És ezen görcsöl az ilyen mert mindenkiben a potenciális partnert látja. Gondolom ezeknek barátnője sincs, pont ezért ilyen elkeseredettek. Ha meg van akkor nem értem miért lehetetlen egy másik lányra barátként gondolni miközben van akit szeretsz..
2018. jan. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát, akik poros kezeznek, azok biztosan a boldogság iskolapéldái... :D
2018. jan. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Azért van a piros hogy a hülyeségekre rá lehessen nyomni
2018. jan. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
#7 Nyominger. :D Csak ennyire futja?
2018. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13 éve vagyok párkapcsolatban és van olyan fiúbarátom, akivel 15 éve barátok vagyunk. Mindkettőnknek van párja, jóban van mindenki mindenkivel. Rendszeresen jön fel hozzánk úgy pár fiúbarátom, hogy a párom nincs itthon és nem féltékeny, mert nincs mire. :D imádom mindegyiket, de már inkább családtagok mint barátok, ha egyedülállóak lennénk se néznénk egymásra úgy. Szerintem nincs ebben semmi, en a nő és nő közötti barátságban nem hiszek. Arra már ráfaragtam párszor. A férfi-nő barátságra még soha.
2018. jan. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!