Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezzel megsérthetem a barátnőim...

Ezzel megsérthetem a barátnőimet, ha ezt kérem a leánybúcsúmra tőlük?

Figyelt kérdés

Sajnos néha érzelmi analfabéta vagyok, illetve nem vágyom mások társaságára.

Szeretem a barátnőimet, de semmi kedvem lánybúcsúhoz.

Ezért azt szeretném kérni tőlük, hogy ne szervezzenek nekem ilyet, hanem szeretnék elmenni egyedül egy különleges országba túrázni, felfedezni a helyet (természetesen én fizetném az utazásom, a kérdés arra irányul, hogy azt kérném, semmilyen bulit ne szervezzenek).

Mit gondoltok, ezzel megbántanám őket?


2018. jan. 8. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Nem hiszem. Engem nem sértett volna a dolog ha a barátnőm nem kéri. De igazából felmerül bennem a kíváncsiság, hogy a párod ehhez mit szólna, hogy te egyedül "lánybúcsú" gyanánt nekivágsz az ismeretlennek??

Mondjuk ha gyakori ez, akkor gondolom megszokta. :)

2018. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
A tökös csajok, akkor már csakazértis szerveznek neked egy meglepetésbulit és az utcán osztogathatod a pénisz alakú gumicukrot. :D Amúgy ha ismernek a barátnőid, kb.tudják milyen vagy. Nem fogja őket meglepetésként érni, hogy nem a te világod a lánybúcsú.
2018. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1:a párom támogat, voltak már ilyen kiruccanásaim, tudja, hogy szeretek magányosan utazni és természetesen ez nem félrehajlást jelent, hanem tényleg utazást.
2018. jan. 8. 15:50
 4/13 A kérdező kommentje:
2:osztogathatnák egyedül, ez nekem nem szórakoztató.
2018. jan. 8. 16:00
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem is "félrenézésre" gondoltam (magamból kiindulva), csak hogy ténylegesen megcsinálod ezt. :) Én csak álmodozom erről.
2018. jan. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5:én is sokáig álmodoztam csak, de ez nekem bátorságpróba és életem végén nem akarom megbánni, hogy csak álmodozni mertem
2018. jan. 8. 16:06
 7/13 anonim ***** válasza:
2%
Nekem barátnőként lehet picit rosszul esne. Nem azért mert nem akarsz bulit, hanem mert egyáltalán nem akarsz velük lenni, "utolsó" szabad napjaidon. Volt ilyen barátnőm. Szólt, hogy nem akar bulit ezért együtt elmentünk egy pizzériába 4-en csajok, kapott tőlünk egy kis ajándékot és kajáltunk meg fröccsöztünk egy jót. Mindenki jól érezte magát és ennyi.
2018. jan. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez sokkal jobban hangzik, mint a "lánybúcsú" néven gyakran művelt infantilis baromságok. :)
2018. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

#7

Miért, ilyet nem lehet csinálni később, ha már házas?

Olyan baromság ez az "utolsó szabad napjai" duma... Jó házasságban ugyanúgy szabad az ember, mint előtte.

2018. jan. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
7:Szoktam velük találkozni, beszélgetni, de most egyszerűen csak nincs kedvem társasághoz. Semmilyenhez :) én ilyen vagyok
2018. jan. 8. 16:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!