Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy szedjek fel egy ismert...

Hogy szedjek fel egy ismert YouTube videóst?

Figyelt kérdés
Hülyén hangozhat a kérdés, de nap mint nap találkozok vele (szándékosan nem mondom a nevét) itt ahol dolgozom, mert bejön vásárolni, mindig olyan kedves és aranyos velem, udvarias tényleg egy igazi férfi, csak az a baj hogy felesége van és egy kislánya. Lemondjak róla vagy szerintetek van remény?

2018. jan. 11. 22:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Te mondhatni szét akarsz szakítani egy lehet nagyon jól működő családot. Itt rohadtúl nem lényeg, hogy milyen videókat csinál.. Te mit szóltál volna, ha a szüleid szétmennek vagy valami "kár" éri a szüleidet vagy a nagyobb családhoz tartozó rokonokat csak mert valami fiatal hülye gyereknek unalmas az élete és a te "híres" rokonoddal (akár apáddal) akarta volna dugatni magát?
2018. jan. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
92%
Minden video végén elmondják,"ha tetszett iratkozz fel" Nem azt, hogy ülj bele a fütykösbe...
2018. jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
92%

Ez most kamu? Vagy te tényleg ilyen gyökér vagy?

Ha nem írnád, hogy dolgozol, azt gondolnám max. 12-13 éves vagy...

Azok vannak oda ennyire jutub videósokért.

Aki kedves és udvarias veled, abba rögtön belezúgsz? Vagy csak ha mellette ismert jutuber is?

Nem mintha lenne nála bármennyi esélyed, mert nincs, ezt most leszögezem. Ha életed végéig őrá hajtanál és mindent megtennél érte, akkor sem kellenél neki, sem kapcsolatra, sem egy éjszakára, de még a haverja se lehetnél.

Az pedig, hogy képes lennél szétrombolni egy családot, hogy elvennéd egy asszonytól a férjét, egy gyermektől az apját, egy férfitől a családját, csak hogy legyen egy kis remény a szánalmas életedben... ha ez a kérdés komoly, akkor gusztustalan vagy. Siralmas és undorító.

2018. jan. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
Szégyelld magad. Soha ne próbálkozz olyannal, akinek van társa, gyereke.
2018. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
15%

Próbáld meg, ha jó, boldog kapcsolatban él, úgysem jön be. A családja az ő felelőssége, nem a tiéd.

Amúgy nem tudom, de szerintem kezeld úgy, mint akárki mást.

2018. jan. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%

Az olyan embereket sosem értettem, akik házasokkal akarnak együtt lenni. Ha valaki otthagyja a családját, az az ember onnantól elköteleződésből elégtelen, és nem bíznék meg benne annyira, hogy összekössem vele a jövőmet. (ok, nyilván ez nem érvényes azokra a helyzetekre, amikor egy bántalmazó házastársat hagynak ott, vagy elmentek mindenféle párterápiára, de továbbra is utálják egymást)

Semmit sem nyerhetsz. Keress valami szinglit.

2018. jan. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Totál midnegy hogy ki az, nem is értem, mit számít ez valakinek egy válasznál.

Ettől független, családja és gyereke van, tehát a lehető legnagyobb bunkóság volna ebbe beleavatkozni.

2018. jan. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy egy “igazi férfi”-t nem találsz, de menet közben majd gondolkozz el azon is te milyen értékeket képviselsz.


Amúgy ha valaki a youtube-on ismert az nem jelenti azt, hogy másképp kéne vele beszélni.

2018. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
28%
tudom hogy mindegy kiről van szó, azért vagyok kíváncsi mert abszolút nem ismerem a magyar youtubereket
2018. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlen rád gondoltam hanem aki priviben kéri a nevét " rendes tanácshoz ", mert talán számít, hogy épp X vagy Y ez az ember?
2018. jan. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!