Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik a valóságban édes...

Létezik a valóságban édes hármas kapcsolat?

Figyelt kérdés
Valamelyik filmben láttam, ahol egy nő és két férfi voltak együtt. Szerelmi háromszög volt, együtt laktak, nappal barátok voltak, éjjel meg (lévén az egyik férfi biszex volt), mindenki mindenkivel jól érezte magát.

2018. jan. 13. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hármas még viszonylag kicsi. Léteznek akár hat-nyolc fős kapcsolatok, akik ezt fel is vállalják, és kvázi-házasságban élnek, persze külföldön. Láttam egyszer erről egy dokufilmet, de sajna nem emlékszem már a címére. Mindenesetre érdekes.
2018. jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy ilyet kipróbálni 2-3 csajjal. XD
2018. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy darabig működhet,de szerintem idővel menne a féltékenység.

Netán komolyabb szándék pl gyerek.

Nő akar gyereket a bi férfitól a férfi is akar,aztán a másik férfi meg háttérbe szorulna.


3-as szerintem barátságban sem működik hosszú távon,mert két ember mindig jobban megfogja magát érteni,lesz egy kirekesztett.

2018. jan. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!